zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

26.10.2017

ZŁOTY AMWIN, AMWIN ZWYCIĘZCA

Miło nam podzielić się informacją, że decyzją Kapituły Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, Krajowej Izby Gospodarczej oraz Fundacji „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”, w XX edycji programu Amwin otrzymał Tytuł i Certyfikat Jakości Biznesu oraz Złoty Laur „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2017. Uroczyste wręczenie tytułów, w którym, na zaproszenie organizatorów, udział wezmą przedstawiciele Zarządu Amwin, odbędzie się 24 listopada w hali EXPO XXI w Warszawie. Na scenach regionalnych wystąpią laureaci z całej Polski, a galę poprowadzi Jacek Kurowski, dziennikarz sportowy znany z TVP.
Warto podkreślić, że Amwin nosi zaszczytny tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play nieprzerwanie od 2010 r. Jak co roku, przyznanie zaszczytnego miana zostało poprzedzone dwuetapowym audytem, w którego drugiej części specjaliści, oddelegowani przez organizatorów, skrupulatnie analizowali dokumenty Amwin z lat 2016-2017.
Nagrodzenie Amwin to dowód na realizowaną w firmie promocję etyki biznesu, potwierdzenie jej wiarygodności i rzetelności. To sygnał dla inwestorów, kogo wybrać na partnera biznesowego – tylko takie przedsiębiorstwo, w którym etyka i biznes nie stoją w sprzeczności.
Tytuł „uczciwego gracza” pomaga  Amwin zająć uprzywilejowaną pozycję w walce konkurencyjnej.
Bo AMWIN to am jak I am – ja jestem, win jak winner - zwycięzca. Jestem zwycięzcą.
Informacja na temat ubiegłorocznej nagrody Amwin: http://www.amwin.pl/amwin44-projektant-i-kompleksowy-wykonawca-obiektow-pod-klucz-przedsiebiorstwem-fair-play-2016,4389.html

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7