oferta

Hale biurowe

Ergonomia pomieszczeń

Biurowiec to wizytówka firmy. Lokalizacja w prestiżowym miejscu i elegancki wygląd budynku sprawiają, że marka staje się bardziej rozpoznawalna i uznawana. Hale biurowe są alternatywą, która łączy funkcjonalność z estetycznym wyglądem i elementami modernistycznego designu, zapewniając komfort pracownikom i gościom. Z myślą o tych wartościach projektujemy i budujemy hale biurowe, biurowo-socjalne oraz hale biurowo-magazynowe. Bazujemy zarówno na tradycyjnych, jak i najnowocześniejszych technologiach, łącząc doświadczenie z nadchodzącymi trendami.

Projektowanie hal biurowych

Do budowania obiektów biurowych podchodzimy kompleksowo. Wszystkie nasze działania są w pełni zgodne z duchem zintegrowanego projektowania. Interdyscyplinarna współpraca naszych ekspertów (projektantów, konstruktorów, dyrektorów projektu, architektów, inżynierów budowy i monterów) sprawia, że budowa hali biurowej to harmonijny proces, którego poszczególne etapy są strategiczne zaplanowane. W rezultacie każdy projekt biura z magazynem to doskonale zaplanowane, ekonomiczne i przede wszystkim funkcjonalne dzieła współczesnej architektury.

Przykładowa elewacja

W biurze jak w domu

Przedsiębiorcy, mierząc się z wyzwaniami „rynku pracownika” często szukają innowacyjnych rozwiązań, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań specjalistów. Firmy coraz chętniej inwestują w wielofunkcyjne przestrzenie biurowe, które oferują więcej, niż tradycyjny open space. Nieoczywiste funkcjonalności i przestrzeń zaprojektowana zgodnie z założeniami work-life balance to przyszłość stanowisk biurowych, zwłaszcza tam, gdzie wielogodzinny dzień pracy polegający na siedzeniu przy biurku nie jest najlepszą motywacją dla pracownika.

Najnowsze trendy w projektowaniu nowoczesnych biurowców sprawiają, że siedziby niektórych korporacji przypominają prywatne mieszkania. Wzrasta potrzeba korzystania z rozwiązań przełamujących sztywną konwencję pracy w pozycji siedzącej. Projektant biurowców powinien zaprojektować m.in. takie elementy, jak np.:

 • ciche pokoje,
 • strefy chillout,
 • mini siłownie,
 • miejsca, w których pracownicy mogą odebrać/wykonać prywatny telefon.

Nie jest to już melodia przyszłości, a rzeczywistość. Nasi projektanci już na poziomie tworzenia koncepcji biurowca przewidują tego typu potrzeby inwestorów. Dzięki temu stajemy się coraz lepsi i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że droga obrana 28 lat temu to właściwy kierunek.

Nowoczesna aranżacja biura

Modowe niuanse w projektowaniu biur

Biuro to nie tylko przestrzeń do pracy. To także ważny element wizerunku firmy i czynnik wpływający na powodzenie działań na rynku. Warto więc zadbać o każdy aspekt, łącząc przyjemne z pożytecznym. Dziś dużo większą wagę przykładamy do zdrowia i dobrego samopoczucia pracownika. Przedsiębiorca powinien postarać się o to, by każdy jego specjalista czuł się w pracy swobodnie i nie odczuwał zbyt dużej presji – co przełoży się na jego efektywność, samopoczucie i w rezultacie wyniki. Te wartości mają odzwierciedlenie w aktualnych trendach w branży projektowej. Nawet największe korporacje odchodzą od klasycznych form i stawiają na personalizowane hale biurowe, których wystrój mogą urozmaicić w dowolny sposób. Możliwości oferowane przez technologię wpływają na wybór lokalizacji, bryłę budynku biurowego, układ funkcjonalny i wyposażenie biurowca. Z przyjemnością stworzymy obiekt biurowy na podstawie Twoich pomysłów, które jeszcze do niedawna były jedynie marzeniami.

Z nadzieją patrzymy w przyszłość i mamy pewność, że Amwin będzie jej częścią. Ty również możesz tworzyć z nami nowe jutro z dzisiejszymi możliwościami, zostawiając za sobą wczoraj. To naprawdę prostsze, niż Ci się wydaje. Skontaktuj się z naszym zespołem i zobacz, jak nowoczesne hale biurowe wpłyną na rozwój Twojego biznesu.

Budowa hal biurowych

W XXI wieku nie ma miejsca na określenia typu „za rok, miesiąc, tydzień, jutro”. Niemal wszystko musi być na już i dziś, ponieważ konkurencja nie śpi i tylko czeka na to, aż Twojej firmie zdarzy się opóźnienie. Warto więc korzystać z wiedzy, umiejętności i doświadczenia ekspertów, którzy przy użyciu innowacyjnych technologii zoptymalizują czas budowy do absolutnego minimum – z zachowaniem najwyższych standardów. Hala biurowa od Amwin powstaje podczas współpracy całego zespołu z inwestorem. Naszych inwestorów prowadzimy przez cały proces krok po kroku – od pierwszej rozmowy po odbiór nieruchomości.

hala biurowa Finder Polska

Możesz liczyć na więcej

1
Elastyczność projektu
Możliwość wprowadzania modyfikacji projektu do aktualnych wymagań najemców i właścicieli.
2
Ergonomia pomieszczeń
Realizacja projektów z myślą o wygodzie przyszłych użytkowników, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakościowych w obszarze ergonomii.
3
Estetyka i design
Projekty, które wyróżniają się designem w przestrzeni miejskiej i doskonale wpisują się w jej charakter.
4
Doskonała relacja jakości i ceny
Budowa biurowców z myślą o maksymalnym obniżeniu kosztów eksploatacji przy zachowaniu najlepszej jakości i optymalnego czasu realizacji.

Najczęściej zadawane pytania

Czy jako generalny wykonawca przejmujecie formalności związane z budową?

Tak, rozumiemy wątpliwości Inwestorów, związane z prowadzeniem administracji budowy, dlatego bierzemy na siebie wszelkie formalności. Jesteśmy świadomi, że właściciel firmy, który planuje np. jej rozbudowę, nie musi być specjalistą w dziedzinie budownictwa i architektury. Na co dzień zajmuje się zarządzaniem swoim przedsiębiorstwem, a nie studiami w zakresie prawa budowlanego. Jesteśmy po to, aby współpracując w formule projektuj-buduj, wyręczyć Państwa w tej kwestii. Składamy więc niezbędne wnioski, kompletujemy dokumentację, ubiegamy się o pozwolenia zarówno na początku procesu inwestycyjnego jak i na koniec – uzyskując odbiory, pozwolenie na użytkowanie itp. Aby stworzyć rzetelną ofertę, bazujemy na dokumentach, planach zagospodarowania przestrzennego, badaniach geotechnicznych, decyzjach środowiskowych i warunkach zabudowy. Nie oczekujemy, że Klient przyjdzie do nas z gotowym pakietem dokumentów – to my przechodzimy całą ścieżkę administracyjną i na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez Klientów, pilnujemy harmonogramu prac nie tylko na placu budowy, ale także składania dokumentów w instytucjach administracyjnych.

Czym różni się koncepcja architektoniczna od projektu budowlanego?

Projekt budowlany jest opracowaniem technicznym, na podstawie którego możemy uzyskać pozwolenie na budowę. Tworzony jest zgodnie z rozporządzeniem w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego. Koncepcja architektoniczna natomiast jest graficznym i opisowym opracowaniem, które przedstawia zakres zamierzenia inwestycyjnego. Koncepcja zawiera szkice, rysunki i wizualizacje. Rzetelnie stworzona, podparta jest szeregiem dokumentów. Należy zwrócić uwagę, podpisując zlecenie na stworzenie koncepcji z biurem projektowym, czy opracowanie to opierać się będzie m.in. na wynikach badań geotechnicznych, informacjach od gestorów mediów i z uwzględnieniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Kupując koncepcję architektoniczną dowiedzmy się czy otrzymamy całą tę dokumentację przedprojektową czy tylko szkice i wizualizacje. Może się bowiem okazać, ze realizacja planów koncepcyjnych nie będzie możliwa, z racji niedopełnienia warunków administracyjnych, technicznych lub gruntowych. Warto więc wybrać rzetelnego partnera do współpracy w tej kwestii.

Na czym polega formuła współpracy projektuj-buduj?

To model współpracy, w którym ta sama firma jest jednocześnie projektantem oraz generalnym wykonawcą hali magazynowej, tworzy koncepcję architektoniczną, projekt budowlany, buduje pod klucz i realizuje inwestycję aż do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale niesie konkretne korzyści m.in. oszczędza czas Inwestora – ponieważ nie musi on pośredniczyć między biurem projektowym a pracownikami na placu budowy. Projektuj-buduj to także oszczędność pieniędzy – jeden partner biznesowy to jedna prowizja. Ten model współpracy eliminuje częsty problem braku porozumienia między wizją architekta (często stawiającego na design) a praktyką realizacyjną generalnego wykonawcy.

Co zawiera standardowa oferta?

Nasze oferty zawsze są skrojone na miarę indywidualnych potrzeb Inwestora i dostosowane do Jego możliwości. W zależności od zakresu usług jakich poszukuje i od modelu współpracy, jaki wspólnie przyjmiemy, wyceniamy albo samą realizację (materiały budowlane + usługa budowy) albo  kompleksową usługę od projektu hali po realizację (projekt + materiały + budowa pod klucz). Oferta, tworzona przez naszych specjalistów, zawiera wyszczególniony zakres prac oraz spis materiałów, jakich użyjemy do budowy. W ramach współpracy z nami Inwestorzy otrzymują opiekę ze strony dedykowanego zespołu specjalistów Amwin, którzy zajmują się także administracją budowy i reprezentacją Klienta w urzędach (na podstawie udzielonego pełnomocnictwa). To my bierzemy odpowiedzialność za cały przebieg realizacji, pilnujemy harmonogramu robót, gwarantujemy termin ukończenia i utrzymanie ceny z oferty, niezależnie od czynników zewnętrznych takich jak np. podwyżka cen materiałów.

SPRAWDŹ EFEKTY NASZEJ PRACY

Porozmawiajmy o perspektywach współpracy

Jeżeli poszukujesz projektanta i niezawodnego wykonawcy biurowca, hali lub obiektu handlowego
– znalazłeś się we właściwym miejscu. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich planach.

  rozwińzwiń
  1. Informujemy, że administratorem danych osobowych wpisanych do formularza jest Amwin Inwest Sp. z o. o. z siedzibą we Wrześni (62-300) ul. Kaliska 1D (dalej jako „Amwin”). 2. Pani/Pana dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na kwestie w wiadomości do nas. Podstawą prawną tego działania jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO*. 3. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak podania danych osobowych uniemożliwi nam udzielenie Pani/Panu odpowiedzi. 4. Odbiorcami Pani/Pana danych są podmioty świadczące dla Amwin obsługę IT (np. oprogramowanie do wysyłki newslettera, serwery na jakich grodzone są dane). 5. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez okres prowadzenia przez nas działalności. Podane dane w formularzu będą przetwarzane tak długo jak długo będzie to niezbędne do załatwienia sprawy poruszonej przez Panią/Pana w wiadomości do nas. 6. Ma Pani/Pan prawo do: 6.1. dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, 6.2. żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, 6.3. wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, 6.4. przenoszenia danych, 6.5. złożenia skargi do organu nadzoru (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). 7. Jeżeli chciałaby Pani/chciałby Pan skontaktować się z nami w sprawie swoich danych osobowych można napisać pod adres email: rodo@amwin.pl. 8. Nie przekazujemy Pani/Pana danych poza Europejski Obszar Gospodarczy i nie profilujemy danych. Kiedy piszemy o RODO mamy na myśli rozporządzenie parlamentu europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  Jeśli masz więcej informacji na temat planowanej inwestycji
  wypełnij formularz
  Więcej
  o nas