zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

23.08.2013

Zakończenie budowy hali produkcyjnej z suwnicą o pow. 1000 m2 dla firmy KLAFS.

Firma Amwin – Projektant i kompleksowy wykonawca hal oraz biurowców, zakończyła realizację hali z suwnicą o charakterze produkcyjnejdla firmy KLAFS. Odbiór końcowy obiektu odbył się dnia 5. Sierpnia w Miłosławiu (woj. wielkopolskie). Nowa inwestycja została zrealizowana w ramach warunków kontraktowych projektuj-buduj, co zapewniło najlepszą relację jakości do ceny. Obiekt został wykonany w technologii konstrukcji stalowej, natomiast obudowa w technologii płyty warstwowej, która gwarantuje wysoką estetykę wykonania i trwałość na lata. Jednonawowa hala o powierzchnia 1000 m2 została wyposażona w suwnicę o rozpiętości 18 m i udźwigu 2,0 t. Amwin posiada doświadczenie w zakresie dostawy i montażu suwnic, co w efekcie umożliwiło bezproblemowe przekazanie suwnicy do użytkowania i uzyskanie pozytywnej decyzji Urzędu Dozoru Technicznego.

Do zakresu prac Amwin należało przeprowadzenie całego procesu budowlanego od przygotowania koncepcji, pełnobranżowego projektu, operatu środowiskowego, dostawę i montaż hali, wykonanie wszystkich instalacji, zagospodarowania terenu, aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu.

Budowa została zakończona w terminie przewidzianym w kontrakcie i zgodnie z wymaganiami technicznymi. Terminowa realizacji była możliwa dzięki bliskiej współpracy z inwestorom, a także poszukiwaniu przez wyspecjalizowany zespół w dziedzinie kompleksowego wykonania hal i biurowców,  optymalnych rozwiązań oznaczonych znakiem .

.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7