zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

Lekkie konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe, które wykorzystujemy przy budowie wielu obiektów, są jedną z bardziej elastycznych technologii budowlanych. Umożliwiają projektowanie i budowę lekkich ekonomicznych konstrukcji takich jak obiekty handlowe, przemysłowe, magazynowe, budynki biurowe, lekkie konstrukcje stalowe, a nawet szkoły, szpitale i domy mieszkalne.

Lekkie konstrukcje stalowe

Lekka konstrukcja stalowa hali jest najefektywniejsza przy budowie obiektów przemysłowych i magazynowych. W razie potrzeby stosujemy również systemy mieszane, konstrukcji stalowych z żelbetowymi co umożliwia budowę obiektów o dowolnych rozmiarach i ilości kondygnacji.

Prefabrykacja profili stalowych

Prefabrykowana produkcja profili umożliwia zachowanie jednolitej jakości materiałów. Profile są wstępnie łączone w fabryce i dostarczane na plac budowy w formie częściowo złożonej. Umożliwia to znaczne skrócenie terminu finalizacji inwestycji.

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7