zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

Konstrukcje stalowe w wersji Amwin

Hale stalowe to lekkie i wytrzymałe konstrukcje, które umożliwiają optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Wieloletnie doświadczenie Amwin w projektowaniu i budowie hal stalowych gwarantuje pomyślną realizację nawet najbardziej wymagającym inwestorom. Amwin oferuje nadzór i uczestnictwo swojej kadry na każdym etapie realizacji hali. Firma działa w systemie od projektu, przez fundamenty, po dach – obiekt jest przygotowany pod „klucz”.

Konstrukcje stalowe, które Amwin wykorzystuje przy budowie obiektów, są jedną z najbardziej uniwersalnych technologii budowlanych. Umożliwiają projektowanie i budowę lekkich, ekonomicznych hal stalowych, takich jak obiekty handlowe, przemysłowe, magazynowe, budynki biurowe, a nawet szkoły, szpitale i domy mieszkalne.

Hala stalowa szyta na miarę

Lekkie konstrukcje stalowe są najefektywniejszym rozwiązaniem przy budowie obiektów wielkopowierzchniowych. Amwin stosuje również systemy mieszane, połączenie konstrukcji stalowych z żelbetowymi, co umożliwia budowę obiektów o dowolnych rozmiarach i ilości kondygnacji. Doświadczenie i wszechstronność brygad monterskich nie ogranicza firmy do jednego typu konstrukcji.

Lekkie konstrukcje stalowe mają dwa podstawowe walory - ciężar i tempo realizacji. Ważą relatywnie niedużo i szybko się je stawia. Konstrukcja stalowe mogą być wznoszone w miejscach, w których warunki nie pozwalają na wybudowanie obiektu murowanego. Ponadto hala stalowa jest lżejsza i polecana na terenach, gdzie podłoże jest mniej stabilne, np. w obszarze szkód górniczych.

Prefabrykacja profili stalowych – budowa w trymiga

Konstrukcje stalowe to ramy wykonane z profili gorącowalcowanych lub spawanych kratowych. Lekkie konstrukcje stalowe dopełniają: zawierająca izolację płyta warstwowa, blacha trapezowa z folią PVC, rynny, okna, świetliki, drzwi i bramy czy rampy rozładunkowe. Prefabrykacja profili stalowych pozwala na ograniczenie prac na budowie do montażu elementów, przyspieszenie prac i niezależność od pogody.

Prace są realizowane przez monterów Amwin pod stałym nadzorem kadry zarządzającej. Budowa hali przemysłowej z elementów prefabrykowanych pozwala do minimum ograniczyć czynnik błędu ludzkiego, co znacząco wpływa na podniesienie jakości wykonywanych obiektów. Kontrola jakości rozpoczyna się już na etapie wykonawczym konstrukcji. Z uwagi na własne zespoły monterskie hale stalowe wznoszone przez Amwin wyróżnia powtarzalność zastosowanych rozwiązań technicznych i wysoka jakość wykonania.

Prefabrykacja profili stalowych umożliwia zachowanie jednolitej jakości materiałów. Profile stalowe są wstępnie łączone na tyle, na ile pozwala transport, a następnie dostarczane na plac budowy. Umożliwia to znaczne skrócenie terminu finalizacji inwestycji. W kolejnym etapie, gdy do głosu dochodzi design, halowe konstrukcje stalowe dają nieskończone możliwości aranżacyjne.

Lekka hala – niski koszt

Jeśli klient decyduje się na wybudowanie obiektu na bazie prefabrykowanej konstrukcji stalowej, może liczyć na niski koszt inwestycji, krótki czas realizacji i maksymalną przestrzeń przy minimalnej ilości podpór, przy zachowaniu standardów konstrukcyjnych a jednocześnie przepisów i norm.

Hale stalowe, które projektujemy i budujemy, są dostosowywane do stref śniegowych i wiatrowych, występujących na danym terenie. Inwestorzy często pytają o projekt ze szczególnym uwzględnieniem obciążenia dachu konstrukcji śniegiem. To przewidują normy, aby dodatkowy ciężar był przenoszony z dachu na słupy, ze słupów na fundament. Tak samo norma mówi o przenoszeniu obciążenia technologicznego – mówi Paweł Grzelak, inżynier kontraktu w zespole Działu Obsługi Klienta Amwin. – Aby konstrukcja stalowa miała długą żywotność, stal jest zabezpieczana farbami antykorozyjnymi lub poprzez cynkowanie ogniowe.

Hale stalowe – cennik elastyczny

Hala stalowa jest projektowana u nas z uwzględnieniem systemowych rozwiązań Qamwin, które gwarantują szybkość montażu, łatwość rozbudowy, powtarzalność rozwiązań, jak również, co najważniejsze, optymalizację kosztów inwestycji – mówi Marek Winter, prezes zarządu Amwin, dyrektor ds. finansowych i realizacji. - Klienci, dla których powstaje budowana przez Amwin hala stalowa, mają gwarancję niezmienności ceny, która została ustalona przy podpisaniu umowy. Szczegółowa wycena jest sporządzana po zapoznaniu się z potrzebami klienta. Nie istnieje w Amwin dokument pt. „Stalowe hale cennik”, ponieważ cena jest każdorazowo ustalana indywidualnie, podchodzimy do wyceny po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami klienta i ustaleniu zakresu prac. Hale stalowe to skomplikowane konstrukcje - wymagają rzetelnej wyceny. Kosztorys jest uzależniony od ustaleń co do wykorzystanych materiałów i wybranej technologii.

Realizujemy konstrukcje we wszystkich dostępnych na polskim rynku technologiach: dla biurowców, hal produkcyjnych, przemysłowych, magazynowych, handlowych oraz specjalistycznych.

Doradzamy w wyborze rozwiązania w zależności od potrzeb Inwestora, mając na uwadze cenę, warunki przeciwpożarowe, rozpiętość hali, oczekiwania ubezpieczyciela, zastosowanie suwnic i regałów, jak również walory estetyczne, ważne szczególnie w przypadku biurowców i hal handlowych. Obok zakresu związanego z konstrukcją pierwszo- i drugorzędową, oferujemy sprawdzone rozwiązania dla suwnic, regałów, antresoli, zaplecza socjalnego i optymalizacji obiektu pod względem warunków przeciwpożarowych.

Stalowe hale, stalowe biurowce

Najnowocześniejsza technologia stalowa w segmencie biurowców i hal, dostępna na rynku polskim, jest konkurencyjna cenowo do technologii tradycyjnej, murowanej. Unikatowymi jej cechami są: doznanie nowoczesnego wyglądu elewacji, poczucie skrócenia procesu realizacji i przyspieszonego prowadzenia biznesu, satysfakcja z perfekcji wykonania oraz komfort użytkowania z uwagi na brak skutków wilgoci pomimo krótkiego procesu inwestycyjnego.

Stalowe hale - zalety

  • lekkie konstrukcje stalowe montuje się w każdych warunkach klimatycznych, to gwarantuje krótki cykl realizacji obiektu, przy zapewnieniu najlepszej relacji jakości do ceny
  • szeroka kolorystyka oraz duży wybór profili dostępnych na rynku, dzięki czemu można uzyskać nowoczesny wygląd obiektu
  • konstrukcje stalowe są łatwe i szybkie w konserwacji, co gwarantuje długą żywotność obiektów oraz najniższy koszt eksploatacji
  • konstrukcje stalowe składają się z elementów, które umożliwiają łatwy i sprawny montaż, demontaż, dokonywanie zmian w konstrukcji, jak również rozbudowę obiektu
  • lekkie konstrukcje stalowe to mała akumulacja ciepła, dzięki czemu sposób ogrzewania może mieć również małą bezwładność cieplną lub powinien pracować przy niższych temperaturach
  • konstrukcje stalowe są przyjazne dla środowiska naturalnego, zarówno podczas użytkowania, jak i pod koniec swojej żywotności, a materiał nadaje się do recyclingu
  • lekkie konstrukcje stalowe to wyroby hutnicze, produkowane wg ujednoliconych norm krajowych, co zapewnia dokładność i wysoką jakość.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7