zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

13.04.2017

Amwin znalazł się w prestiżowym rankingu „Diamenty Miesięcznika Forbes 2017”, który nagradza firmy za rentowność i wysoką płynność finansową.

Certyfikaty dla grupy najdynamiczniej rozwijających się firm w Wielkopolsce zostały wręczone 6 kwietnia podczas gali w poznańskim hotelu Andersia Tower. 

Przypomnijmy, że to 9. edycja ogólnopolskiego rankingu. Amwin wśród najlepszych w Wielkopolsce znalazł się w tym roku na 41. miejscu na 213 przedsiębiorstw w przedziale przychodów od 5 do 50 mln.

 

- Obecność w gronie najlepszych firm ugruntowuje pozycję Amwin na rynku. Mamy ponad 20 lat doświadczenia i ponad 170 zrealizowanych inwestycji, potwierdzonych referencjami – mówi Marek Winter, prezes zarządu Amwin Sp. z o.o. Sp. K. we Wrześni. - W ostatnim czasie firma zdobyła kolejne prestiżowe kontrakty. Wysoka pozycja wśród najlepszych w Polsce to potwierdzenie marki Amwin.

Warto dodać, że Amwin już po raz 4. zdobył wyróżnienie w rankingu polskiej edycji miesięcznika „Forbes”.

 

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7