zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

29.12.2017

Amwin realizuje w Komornikach obiekt dla branży spożywczej

Amwin bardzo pracowicie i z sukcesem zakończył 2017 r. Ostatnim akcentem minionego roku było podpisanie umowy na budowę hali magazynowej wysokiego składowania o powierzchni 1146 m kw., wysokości 11,75 m w attyce, z dwoma dokami załadunkowymi i zapleczem sanitarnym. Będzie to obiekt realizowany w Komornikach dla inwestora z branży spożywczej. 

Konstrukcja główna zostanie wykonana ze słupów żelbetowych, na których zamontowane zostaną dźwigary stalowe; elewacja z płyt warstwowych; dach płaski z izolacją termiczną i przeciwwodną, wykonaną w oparciu o system membran dachowych.

Jest to rozbudowa istniejącego obiektu, dla której w projekcie przewidziano połączenie z istniejącą halą.

Realizacja obejmuje powstanie zjazdu do doków, uzupełnienie drogi dojazdowej i utwardzenie terenu wokół kostką brukową.

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7