zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

Budowa hal przemysłowych – montaż i wyposażenie

Budowa hal przemysłowych to temat, w którym Amwin zdobywał doświadczenie na przestrzeni ostatnich 20 lat. Praca przy deskach kreślarskich i w terenie pozwoliła nie tylko wyselekcjonować kadrę inżynierską na najwyższym poziomie, ale również zrozumieć potrzeby klientów z każdego sektora przemysłu. Dlatego wizytujący plac budowy inwestor nieraz powie: „Oto budowa hali przemysłowej spełniającej najwyższe standardy”.

Hale przemysłowe - wszechstronna oferta

Budowa hal przemysłowych i biurowców pozwoliła Amwin na wyrobienie własnej marki. Na swoją pozycję firma pracowała ponad 20 lat, sukcesywnie poszerzając ofertę, listę klientów i portfolio – ponad 170 zrealizowanych inwestycji - które niezbicie dowodzą zaufania, którym firmę obdarzyli partnerzy. O sile Amwin stanowi wszechstronność, elastyczność i doświadczenie, za którymi kryje się dogłębna znajomość specyfiki inwestycji na polskim rynku. Amwin projektuje, buduje, doradza, dostarcza i montuje konstrukcje – oferuje działania kompleksowe oraz pojedyncze usługi, dostosowane do indywidualnych potrzeb, w tym hale przemysłowe.

Budowa hal przemysłowych - optymalizacja kosztów

Hale przemysłowe to obiekty zarówno produkcyjne, magazynowe, handlowe, sortownie odpadów czy też chłodnie. Często są one ściśle powiązane z przestrzeniami biurowymi, socjalnymi i warsztatowymi, które mogą znajdować się zarówno wewnątrz hali przemysłowej, np. na antresoli, jak i w budynkach przyległych, dobudowanych specjalnie w tym celu do hali przemysłowej.

Mnogość zastosowań hali przemysłowej jest imponująca. Oferując swoje usługi – projektowe i budowlane – Amwin zapewnia szeroki wybór dostępnych na rynku technologii. Ich właściwy dobór pozwala w pełni dostosować obiekt do specyfiki działalności, dzięki czemu koszty inwestycji i eksploatacji zostają całkowicie zoptymalizowane. Pełnobranżowy projekt uwzględnia funkcjonalność i ekonomikę, stąd też dbałość o rozwiązania logistyczno-technologiczne, które mają zapewnić efektywność i komfort pracy.

Zaletą Amwin jest wszechstronność i szeroka oferta, która sprawia, że firma jest otwarta na wiele różnych sektorów gospodarki – mówi Dawid Goclik, dyrektor kontraktu, szef jednego z zespołów Działu Obsługi Klienta Amwin. - Przeprowadzone inwestycje odpowiadają bardzo surowym normom i specyfice branż. Elastyczność i wszechstronność pozwalają naszej firmie doradzać i z powodzeniem stosować rozwiązania technologiczne najbardziej adekwatne do działalności prowadzonej przez klienta. Stąd też bogaty katalog realizacji Amwin, który zawiera inwestycje przeprowadzone dla różnych gałęzi przemysłu.

Budowa hali przemysłowej, gdzie generalnym wykonawcą, od projektu do momentu oddania do użytku, był Amwin, to m.in. obiekt dla firmy Format w Budzyniu o powierzchni hali 5000,00 m2 i 520-metrową wiatą, zapewniającą dodatkową powierzchnię odkładczą. Do obsługi linii technologicznej zainstalowano tu m.in. 5 suwnic (jedną 10-tonową i cztery 5-tonowe) oraz trzy wózki natorowe o nośności 10 t.

Budowa hali przemysłowej - kompleksowe wykonanie

Amwin stawia na technologię dopasowaną do obiektu, dokładną koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu hali przemysłowej zgodnego z przeznaczeniem i oczekiwaniami klienta. Kompleksowa oferta Amwin to budowa hal przemysłowych na najwyższym poziomie i z dostępem do technologii na każdym etapie prac. Adekwatność użytych rozwiązań zapewnia bezpieczne i wydajne funkcjonowanie obiektu, a, przy zastosowaniu materiałów renomowanych polskich producentów, znacząco wydłuża żywotność obiektu.

Amwin to budowa hal przemysłowych we wszystkich dostępnych na polskim rynku technologiach – mówi Marcin Kasprzyk, inżynier kontraktu, członek jednego z zespołów Działu Obsługi Klienta Amwin. - Przyszła lokalizacja hali, dostęp terenu do mediów, dróg publicznych, kształt działki i sąsiedztwo oraz planowana produkcja warunkują technologię budowy hali, z kolei standard wykonania i wyposażenia oraz wielkość hali i typ produkcji warunkują wybór technologii.

Doradzamy w wyborze rozwiązania w zależności od potrzeb inwestora, mając na uwadze cenę, warunki przeciwpożarowe, gabaryty hali przemysłowej, oczekiwania ubezpieczyciela, zastosowanie suwnic, jak również walory estetyczne – dodaje G. Stajkowski. - Hale przemysłowe często są jednocześnie magazynem i halą produkcyjną z uwagi na instalacje – odciągi dymowe, instalacje sprężonego powietrza i wody przemysłowej; z kolei magazynem, ponieważ produkcja wymaga miejsca do składowania, zanim towar wyruszy do odbiorcy.

Hale przemysłowe - rekomendowane rozwiązania

Budowa hal przemysłowych to skomplikowany proces wymagający indywidualnego podejścia do każdego z projektów ze względu na konieczność przewidywania parku maszynowego. Projektant hali przemysłowej na etapie kreślenia koncepcji opracowuje fundamenty, posadzkę i instalacje wewnętrzne, np. tryskaczowe i systemy suwnic. Rozwiązania rekomendowane przez Amwin wpływają na komfort pracy oraz pozwalają zmniejszyć koszty eksploatacji hali.

Jeśli inwestorowi marzy się budowa hali przemysłowej etapami, Amwin przedstawia mu dokładny harmonogram prac – dzięki temu także ewentualne powiększenie powierzchni jest sprawne, nierzadko prowadzone w warunkach zakładu obciążonego pełną produkcją, bez utraty ciągłości walorów wizualnych obiektu i z korzyścią dla funkcjonalności – dodaje M. Kasprzyk.

Hale przemysłowe – suwnice w specjalistycznej produkcji 

W zespole Amwin pracują zarówno technolodzy, jak i projektanci suwnic, co przy współpracy z projektantami konstrukcji skutkuje optymalizacją rozwiązań technicznych, tonażowych, a tym samym optymalizacją cenową całej inwestycji.   Amwin może poszczycić się projektami i realizacją obiektów wyposażonych w suwnice 1-, 2- , 5-, 15-, 20- i 30-tonowe. Nasze kompleksowe rozwiązania i obsługa inwestycji są nieodzowne przy realizacji zadań powierzonych Amwin (hala przemysłowa z suwnicą o udźwigu 2 t i rozpiętości 18 m Klafs w Miłosławiu, hala z suwnicami o udźwigu 5 t i 3,2 t oraz rozpiętości 28 m Rolmako w Psarach Małych, hala z suwnicą o udźwigu 5 t Fludra w Środzie Wielkopolskiej).

Budowa hali przemysłowej – Amwin w Polsce

Liczba zleceń powierzanych Amwin stale rośnie i jest dowodem zaufania najbardziej wymagających partnerów, co zapewnia firmie stabilny rozwój. Znakomita organizacja oraz zaawansowane centrum logistyczne pozwalają podejmować prace na terenie całej Polski – co na krajowym rynku czyni Amwin wyjątkowym, a przede wszystkim wiarygodnym i pewnym partnerem w realizacji zamierzonego przedsięwzięcia.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu ze specjalistami Amwin.

 

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7