zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

4.10.2017

Amwin jak Gazela Biznesu 2017

Amwin Sp. z o.o. Sp. k. znalazł się w gronie nominowanych do Gazel Biznesu 2017 – rankingu najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw, publikowanego przez redakcję dziennika gospodarczego Puls Biznesu po raz osiemnasty. 

GB to znak rozpoznawczy firm dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową. To także dowód na to, że Amwin w ciągu trzech lat poprzedzających tytuł wykazał zwiększenie obrotów i osiągnął zysk, a do tego przedstawił dokumenty umożliwiające analizę sytuacji firmy. Tytuł GB to reputacja, prestiż i wiarygodność Amwin wobec Inwestorów. Warto dodać, że zaszczytny tytuł Gazeli Biznesu Amwin nosi od 2014 roku.

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7