qamwin

Hale stalowe

Hale stalowe

Hale stalowe to lekkie i wytrzymałe konstrukcje, które umożliwiają optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie hal stalowych gwarantuje pomyślną realizację nawet dla najbardziej wymagających inwestorów. Oferujemy nadzór i uczestnictwo praktycznie na każdym etapie realizacji hali. Działamy w systemie od projektu, przez fundamenty, po klucz. Realizujemy również projekty zewnętrzne. Hale stalowe, które projektujemy i budujemy, zawsze są dostosowywane do stref śniegowych i wiatrowych występujących na danym terenie.

Przy projektowaniu hal stalowych używamy systemowych rozwiązań Qamwin, które pozwalają na optymalizację związane między innymi z szybkością montażu, łatwością rozbudowy, powtarzalnością rozwiązań, jak również, co najważniejsze, optymalizację kosztów inwestycji.

Hale stalowe cennik

Często z analiz ekonomicznych przyszłej inwestycji wynika, że najlepszym rozwiązaniem dla inwestora są hale stalowe. Cennik na nie jest każdorazowo ustalany indywidualnie, podchodzimy do wyceny po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami klienta i ustaleniu zakresu prac. Hale stalowe to skomplikowane konstrukcje dlatego wymagają rzetelnej wyceny, a docelowe ceny są uzależnione od indywidualnych ustaleń z inwestorem co do wykorzystanych materiałów i technologii.

zapytanie ofertowe

Czy zastanawiasz się nad wyceną, wizualną 3D lub projektem Twojej inwestycji?

Start Firma Oferta Referencje Mapa Realizacji Kontakt