zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

Projektowanie hal

Projektowanie hal - jak to robimy?

Nasz zespół projektantów ma ogromne doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych, szczególnie hal w technologii szkieletowej o ścianach z płyty warstwowej. Podczas naszej długoletniej działalności wykonanych zostało wiele zróżnicowanych projektów dostosowanych do wymogów konkretnej inwestycji. Pozwoliło nam to zdobyć praktykę niezbędną do sprawnej realizacji założeń projektowych i zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających inwestorów. Dlatego projektowanie hali zgodnie z potrzebami klienta i z uwzględnieniem wszelkich specyficznych warunków przebiega u nas sprawnie, szybko i z pełną satysfakcją dla zleceniodawcy.

Indywidualny projekt

Nasze projekty są unikalne i dopasowywane indywidualnie do potrzeb klienta, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych metod budowy i ekorozwiązań Qamwin. Dzięki temu, że projektowanie hal odbywa się na podstawie wcześniej przeprowadzonego wywiadu z klientem, dostosowane jest ściśle do potrzeb  Inwestora i projekt zyskuje unikalny charakter. Nasze projekty powstają na bazie ścisłej współpracy architektów ze specjalistami różnych dziedzin, inżynierami i kierownikami budów. Takiego projektu nie można kupić gotowego w internecie.

Projektowanie hal energooszczędnych

Projektowanie hal

Podczas projektowania przywiązujemy dużą wagę do zastosowanych technologii i ich wpływie na energooszczędność całego obiektu. Poza funkcjonalnością, to walory energetyczne znajdują się na drugim miejscu pod względem istotności wymagań projektowych. Projektowanie hali energooszczędnych daje klientowi wymierne korzyści podczas całego okresu eksploatacji obiektu w postaci znacznych oszczędności. Koszty utrzymania hali w trakcie długich lat ich użytkowania mają zasadniczy wpływ na opłacalność całej inwestycji, dlatego jest tak istotne by zadbać o to już na etapie projektu. 

Projektujemy obiekty  o powierzchni  powyżej 1 500 m2. Przed podejściem do deski kreślarskiej badamy możliwości gruntowe i formalne, konfrontujemy te dane z potrzebami klienta, przepisami przeciwpożarowymi, dostępnością mediów i dopiero na podstawie yuch danych,  przystępujemy do właściwych prac architektonicznych. 

Wizualizacje projektów

Po zakończeniu prac projektowych przygotowujemy całościową wizualizację 2D i 3D obiektu. Na podstawie tego materiału inwestor ma możliwość przekonania się, jak obiekt będzie wyglądał wkomponowany w przeznaczony pod jego budowę teren i zaproponować ewentualne zmiany. 

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7