Realizacje

Projekt i budowa hali magazynowej wysokiego składowania

Quest Food – etap 2

2026
woj. wielkopolskieWięckowice
Powierzchnia: 2870 m2Wysokość magazynu: 20 m
Rozubudowa hali magazynowej Quest Food o magazyn wysokiego składowania - wizualizacja

Dynamiczny rozwój naszego Inwestora zaowocował zapotrzebowaniem na nową przestrzeń. Podjęliśmy się tego zadania i zaprojektowaliśmy, a następnie przystąpiliśmy do rozbudowy hali magazynowej z biurowcem, w Więckowicach, którą oddaliśmy do użytku w 2023 roku.

Rozbudowa obejmie zwiększenie powierzchni magazynowej oraz przebudowę i rozbudowę istniejącego budynku socjalno-biurowego o część biurową. Inwestycja obejmuje również wykonanie infrastruktury technicznej, w tym zbiornika pożarowego naziemnego stalowego oraz zbiornika retencyjnego otwartego. Do obsługi budynku wykonamy układ dróg i placów manewrowych.

Realizowany obiekt zaprojektowaliśmy jako dwukondygnacyjny średniowysoki o prostej formie z dachem płaskim i attyką, doświetlony oknami i świetlikami.

Realizowana rozbudowa podzielona została na dwie bryły o różnej wysokości. Część wyższa, o wysokości 20 m, pełnić będzie funkcję magazynu wysokiego składowania z automatycznymi regałami, natomiast w części niższej (o wysokości 8,8m), na parterze znajdować się będzie magazyn ze strefą rozładunkową, a na piętrze przestrzeń biurowo-konferencyjna.

Całość realizacji została dopasowana pod kątem wizualnym i estetycznym do istniejących budynków. Elewację hali wykonamy z płyt warstwowych w układzie poziomym, w kolorze szarego aluminium (RAL 9007 grey aluminium). Profile fasadowe, okienne oraz stolarka drzwiowa będą miały kolor szary antracytowy (RAL7016).

Budynki funkcjonalnie stanowić będą jeden obiekt, który został przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Porozmawiajmy o perspektywach współpracy

Jeżeli poszukujesz projektanta i niezawodnego wykonawcy biurowca, hali lub obiektu handlowego
– znalazłeś się we właściwym miejscu. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich planach.

    rozwińzwiń
    1. Informujemy, że administratorem danych osobowych wpisanych do formularza jest Amwin Sp. z o. o. z siedzibą we Wrześni (62-300) ul. Kaliska 1D (dalej jako „Amwin”). 2. Pani/Pana dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na kwestie w wiadomości do nas. Podstawą prawną tego działania jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO*. 3. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak podania danych osobowych uniemożliwi nam udzielenie Pani/Panu odpowiedzi. 4. Odbiorcami Pani/Pana danych są podmioty świadczące dla Amwin obsługę IT (np. oprogramowanie do wysyłki newslettera, serwery na jakich grodzone są dane). 5. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez okres prowadzenia przez nas działalności. Podane dane w formularzu będą przetwarzane tak długo jak długo będzie to niezbędne do załatwienia sprawy poruszonej przez Panią/Pana w wiadomości do nas. 6. Ma Pani/Pan prawo do: 6.1. dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, 6.2. żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, 6.3. wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, 6.4. przenoszenia danych, 6.5. złożenia skargi do organu nadzoru (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). 7. Jeżeli chciałaby Pani/chciałby Pan skontaktować się z nami w sprawie swoich danych osobowych można napisać pod adres email: . 8. Nie przekazujemy Pani/Pana danych poza Europejski Obszar Gospodarczy i nie profilujemy danych. Kiedy piszemy o RODO mamy na myśli rozporządzenie parlamentu europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
    wypełnij formularz
    Więcej
    o nas