zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

19.07.2018

Uroczyste otwarcie PSB Mrówka w Bytowie

18 lipca odbyło się uroczyste otwarcie sklepu PSB Mrówka, w Bytowie, w województwie pomorskim, który został zaprojektowany i wybudowany przez Amwin. Symbolicznego przecięcia wstęgi 285 sklepu tej sieci dokonał inwestor, Tomasz Pastwa, który oficjalnie podziękował Amwin „za sprawną i terminową realizację inwestycji”. Amwin na uroczystości reprezentowali: Dawid Goclik, dyrektor kontraktu i Adam Kierach, kierownik budowy.
W obszarze zaangażowania Amwin przy tym projekcie znalazła się koncepcja, pełnobranżowy projekt budowlany, uzyskanie pozwolenia na podstawie  podpisanego pełnomocnictwa, kompleksowe wykonanie hali handlowej wraz z częścią socjalno-biurową z zagospodarowaniem i utwardzeniem terenu wokół hali,  wykonaniem posadzki, infrastrukturą zewnętrzną, wykończeniem wnętrz oraz pozwoleniem na użytkowanie.
Amwin zaprojektował i wybudował w Bytowie nowoczesną halę handlowo-usługową o łącznej powierzchni 3 167  m2  z częścią socjalno-biurową 170 m2.
Budynek socjalno-biurowy powstał w technologii murowanej z zastosowaniem materiałów elewacyjnych, takich jak płyta warstwowa i aluminiowy panel kompozytowy. Główna konstrukcja nośna hali oparta została na konstrukcji mieszanej, drewniano-żelbetowej, a  dach wykonano w technologii płyty warstwowej.

 

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7