zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

22.10.2018

Tytuł i Certyfikat Jakości Biznesu oraz Platynowy Laur „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018 dla Amwin

Z prawdziwą dumą informujemy, że firmie Amwin został przyznany Tytuł i Certyfikat Jakości Biznesu oraz Platynowy Laur „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018.

Zaszczytnym tytułem „Przedsiębiorstwa Fair Play” i wiarygodnością biznesową jaka się z nim łączy, Amwin może poszczycić się  rokrocznie od 2010 roku. Powyższe potwierdza, że Amwin przykłada dużą uwagę, aby prowadzić firmę uczciwie, zarówno w aspekcie gospodarczym jak i społecznym. Kładziemy nacisk nie tylko na wyniki ekonomiczne, ale także przestrzegamy prawa, etyki biznesowej i dbamy o lokalną społeczność.

16 listopada odbędzie się uroczysta gala „Przedsiębiorstwo Fair Play”, podczas której pan Marek Winter, Prezes Zarządu firmy Amwin, osobiście odbierze nagrodę. 

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7