zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

Siedziba Amwin

Siedziba Amwin mieści się przy ul. Kaliskiej 1D we Wrześni. Biurowiec firmy Amwin to przykład nowoczesnej architektury o oryginalnej fasadzie. Bryła tego budynku charakteryzuje się schodkowym układem z zielonymi tarasami.

 

Wnętrza utrzymane są w surowym minimalistycznym stylu, z pozostawionymi jako industrialny design instalacjami i elementami konstrukcyjnymi. Budynek liczy 527 m2 powierzchni użytkowej. Pomieszczenia zapewniają wysoką funkcjonalność i tworzą optymalne warunki dla rozwoju działów naszej organizacji. Na parterze budynku mieści się Dział Obsługi Klienta, Marketingu i recepcja dla naszych gości. Pierwsze piętro zajmuje Dział Projektowania i Dział Controllingu, ostatnie Dział Realizacji oraz Dział Jakości i Serwisu. Na każdym poziomie przewidziano salę konferencyjną, co gwarantuje komfort pracy i sprzyjające warunki do rozmów z naszymi Inwestorami.

 

Biurowiec znajduje się w samym centrum Wrześni i oferuje prywatny parking dla gości. Obiekt przy Kaliskiej 1D, zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Ultra Architects z Poznania, to zdobywca wielu nagród m.in.: finalista „Obiektu Roku w systemach Aluprof 2018”, zwycięzca plebiscytu portalu Bryla.pl, kandydat do nagrody architektonicznej tygodnika „Polityka” w 2017 roku, a także finalista najważniejszego konkursu w tej dziedzinie na świecie, czyli berlińskiego World Architecture Festival.

 

 

 

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7