zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

12.05.2017

Amwin na konferencji "Hale z biurowcami...."

Przedstawiciele Amwin otrzymali certyfikaty uczestnictwa w konferencji pt. "Hale z biurowcami. Obiekty wielkopowierzchniowe - projektowanie, budowa, eksploatacja", organizowanej w ramach Forum Dobrej Architektury i Budownictwa.

W konferencji, która odbyła się w Warszawie 9 marca br., uczestniczyli reprezentanci Amwin: Krzysztof Biederman, wiceprezes, dyrektor ds. projektowania i Natalia Jóźwiak, asystentka ds. marketingu i obsługi klienta. 

Wśród szerokiej tematyki uczestnicy jako najciekawsze wspominali: panel dotyczący korzyści ze stosowania systemów monitorowania obciążenia dachów śniegiem, prelekcję zaprezentowaną przez Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej oraz analizę potencjału nieruchomości gruntowej w kontekście decyzji o zakupie gruntu autorstwa  Stowarzyszenia DAFA, do którego należy Amwim, projektant i generalny wykonawca nowoczesnych hal i biurowców pod klucz. 

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7