zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

3.12.2018

Otwarcie Laboratorium Badawczo-Rozwojowego dla firmy Amgro

Hala produkcyjno - magazynowa z budynkiem biurowym i laboratorium badawczo - rozwojowym, dla firmy AMGRO Zdzisław Gulik w Grodzisku Wielkopolskim została oficjalnie otwarta.

W uroczystości otwarcia udział wzięli przedstawiciele lokalnej władzy: Starosta Grodziski Mariusz Zgaiński i samorządowcy: Henryk Szymański – Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego i Marcin Brudło – Zastępca Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego, a także przedstawiciele świata nauki, przedsiębiorcy oraz Amwin jako projektant i generalny wykonawca inwestycji.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał m.in.: Wiceprezes Zarządu Michał Kocoń, który podziękował  za przyjazną atmosferę pracy i konstruktywne działania przy realizacji tego projektu. Korzystając z okazji złożył wyrazy uznania za ambitne działania oraz determinację w dążeniu przez firmę Amgro do wyznaczonych celów oraz wyraził przekonanie, że nowy obiekt przyczyni się  do jej dalszego, intensywnego rozwoju.

W nowym obiekcie firmy Amgo prowadzone będą prace badawczo-rozwojowe na rzecz tworzenia innowacyjnych produktów i usług, optymalizacji i poprawy konstrukcji i funkcjonalności amortyzatorów hydraulicznych w środkach transportu szynowego.

Przy współpracy z Instytutem Pojazdów Szynowych „TABOR” w Poznaniu będą prowadzone tutaj badania nowych i ulepszonych amortyzatorów hydraulicznych wykorzystywanych w pojazdach szynowych w Polsce i za granicą.

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7