zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

Na podstawie własnego doświadczenia Amwin stworzył zestaw instrukcji, swoisty wzorzec postępowania w codziennej profesjonalnej praktyce. Jest to kompendium wiedzy, pozwalające szybko i skutecznie weryfikować przygotowywane projekty, a w szczególności zastosowane w nich energooszczędne rozwiązania sygnowane znakiem

 

poznaj technologie

Doradzamy w wyborze działki pod hale i biurowce

Współpracujemy z zaawansowanym laboratorium badawczym, które przeprowadza badania geologiczne i geotechniczne, analizuje podłoże i ocenia jego odpowiedniość dla przyszłej inwestycji.

czytaj więcej

 

Współpracujemy z zaawansowanym laboratorium badawczym, które przeprowadza badania geologiczne i geotechniczne, analizuje podłoże i ocenia jego odpowiedniość dla przyszłej inwestycji. Zespół fachowców dokonuje również oceny zabudowy przestrzennej oraz przedstawia kosztorys planu dostosowania mediów.

Projektujemy

Zespół projektantów Amwin opracowuje koncepcję architektoniczną i przedstawia pełnobranżowy projekt budowlany, adekwatny do funkcji i przeznaczenia obiektu.

czytaj więcej

 

Firma gromadzi niezbędne dokumenty, znacznie skracając czas prac oraz asystuje przy uzyskaniu warunków zabudowy.

Budujemy

Amwin oferuje usługi budowlane na najwyższym poziomie.

czytaj więcej

 

Wykwalifikowane ekipy i doświadczona kadra inżynierska, składająca się zarówno z kierowników, jak i inżynierów budów, zapewniają rzetelne i odpowiedzialne wykonanie zadań na każdym etapie prac, z uwzględnieniem serwisowania obiektu podczas okresu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Weryfikujemy rozwiązania zawarte w projektach budowlanych, dostarczonych przez inwestora, pod kątem cenowym, w pełnym uzgodnieniu z Klientem.

Kompleksowo projektujemy i budujemy

Kompleksowa oferta Amwin zakłada przygotowanie pełnobranżowego projektu oraz jego realizację.

czytaj więcej

 

Firma gwarantuje ustalony koszt inwestycji i ponosi pełną odpowiedzialność za projekt.

Dostarczamy i montujemy

Prace realizowane przez firmę odbywają się pod stałym nadzorem kadry zarządzającej.

czytaj więcej

 

Są one wykonywane w znacznej części przez monterów firmy, począwszy od montażu podwalin, a skończywszy na obudowie ściennej i dachowej. Doświadczenie i wszechstronność brygad monterskich nie ograniczają firmy do jednego typu konstrukcji. Amwin montuje zarówno konstrukcje stalowe, żelbetowe i drewniane. Coraz częściej w całości zostają sprefabrykowane nie tylko hale, ale również głowna konstrukcja obiektów biurowych.

Serwisujemy

Amwin zapewnia doradztwo i nadzór nad obiektem, ściśle według kart gwarancyjnych i instrukcji obsługi.

czytaj więcej

 

Dzięki temu koszty eksploatacji będą odpowiednio niskie i zoptymalizowane.

Amwin – doświadczenie w symbiozie z naturą.

Środowisko naturalne jest wspólnym dobrem - decyduje o jakości i komforcie życia. Amwin jest firmą świadomą ekologicznie i przekonaną o konieczności wprowadzania „zielonych” rozwiązań. Koncepcja Green Building zakłada efektywne wykorzystywanie zasobów naturalnych, ograniczenie odpadów, emisji zanieczyszczeń oraz ochronę zdrowia użytkowników i poprawę komfortu pracy pracowników. Stworzenie obiektu przyjaznego środowisku wymaga bliskiej współpracy projektantów, architektów i inżynierów na wszystkich etapach realizowania inwestycji. Green Building poszerza i uzupełnia klasyczną koncepcję budynku, zarówno jego struktury, jak i procesu eksploatacji – odpowiedzialnej za środowisko i efektywnie wykorzystującej zasoby naturalne w trakcie funkcjonowania obiektu. Ekonomiczny wymiar zastosowania koncepcji Green Building jest znaczący – zwiększa się wydajność energetyczna, zmniejszają koszty eksploatacji, przedłuża żywotność obiektu. Unijne dotacje premiują zrównoważone budownictwo, tym bardziej więc Amwin proponuje rozwiązania energo- i materiałooszczędne, m.in. oświetlenie LED, systemy odzysku ciepła, ogniwa fotowoltaiczne, izolacje termiczne i wiele innych.

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7