zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

26.07.2018

Nowa siedziba Amwin

W bieżącym tygodniu, Marek Winter, założyciel Amwin, zakupił nieruchomość we Wrześni,przy ul. Kaliskiej 1D, z przeznaczeniem na nową siedzibę firmy. 1 sierpnia bieżącego roku nastąpi oficjalne przekazanie kluczy i rozpoczną się prace adaptacyjne. Nieruchomość oddalona jest od obecnej lokalizacji zaledwie o kilometr. Amwin zakupił nieruchomość, którego poprzednim właścicielem były „Wiadomości Wrzesińskie”. Dotychczasowi właściciele włożyli ogromną ilość serca i energii w celu stworzenia niepowtarzalnego obiektu i są bardzo zadowoleni, że przekazują go lokalnej firmie budowlanej, która potrafi docenić ich dzieło.

Nowa lokalizacja zapewni znacznie większe możliwości dla Amwin: dwukrotnie większą powierzchnię użytkową, dogodną lokalizację, lepszą dostępność do obiektu i zwiększoną funkcjonalność pomieszczeń. W efekcie przyczyni się to do polepszenia komfortu pracy, podniesienia prestiżu i rozpoznawalności Amwin na rynku lokalnym i nie tylko, a przede wszystkim dalszego, dynamicznego rozwoju firmy.

Nowy siedziba Amwin to przykład nowoczesnej architektury, z oryginalną fasadą.  Bryła tego budynku charakteryzuje się schodkowym układem z zielonymi tarasami. Wnętrza utrzymane są w stylu minimalistycznym, surowym, z celowo pozostawionymi jako industrialny design instalacjami i elementami konstrukcyjnymi.

Obiekt przy Kaliskiej 1D, to zwycięzca plebiscytu portalu Bryla.pl, kandydat do nagrody architektonicznej tygodnika „Polityka” 2017 roku,  a także finalista najważniejszego konkursu w tej dziedzinie na świecie, czyli berlińskiego World Architecture Festival. Budynek, którego nie powstydzi się działający na rynku od 22 lat doświadczony projektant i generalny wykonawca nowoczesnych hal i biurowców. Wierzymy, że pozytywnie zaskoczymy naszych dotychczasowych i przyszłych Inwestorów oraz Partnerów. Cieszymy się, że będziemy mogli gościć Państwa w jeszcze bardziej komfortowych warunkach. Już dziś serdecznie zapraszamy.

 

Projekt budynku i zdjęcia:Pracownia Architektoniczna-Ultra Architects z Poznania

 

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7