zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

19.08.2018

Hala Magnat w Kielcach

Dla firmy Magnat, w Kielcach, w województwie świętokrzyskim, Amwin podjął się generalnego remontu hali o powierzchni ok. 5 000 m2. Do końca roku ma powstać nowoczesna hala spełnaiająca aktualne potrzeby Inwestora. Zakres prac Awmin obejmuje demontaż i ponowny montaż obudowy ścian, poszycia dachu oraz stolarki okiennej i bramowej, a także czyszczenie i malowanie konstrukcji stalowej.

Amwin współpracował wcześniej z firmą Magnat w 2003 roku, kiedy to w ówczesnej siedzibie Inwestora odpowiadał za montaż konstrukcji stalowej oraz obudowę hali w technologii płyt warstwowych.

 

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7