zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

qamwin

Konstrukcja

Oferując swoje usługi – projektowe i budowlane - Amwin zapewnia szeroki wybór dostępnych na rynku technologii. Ich właściwy dobór pozwala w pełni dostosować obiekt do specyfiki działalności, dzięki czemu koszty inwestycji i eksploatacji zostają całkowicie zoptymalizowane. 

Pełnobranżowy projekt uwzględnia funkcjonalność i ekonomikę działań, stąd też dbałość o rozwiązania logistyczno-technologiczne, które mają zapewnić efektywność i komfort pracy. Stawiamy na technologię dopasowaną do obiektu, dokładną koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem i oczekiwaniami Klienta. Kompleksowa oferta Amwin zapewnia dostęp do najnowszych technologii na każdym etapie prac. Adekwatność użytych rozwiązań zapewnia bezpieczne i wydajne funkcjonowanie obiektu, a przy zastosowaniu materiałów renomowanych producentów, znacząco wydłuża żywotność obiektu. Firma szczyci się wypracowaniem własnej marki jakości Qamwin. Jest to zbiór rozwiązań i procedur wpływających na optymalizację kosztów inwestycji i czas ich realizacji.

Realizujemy konstrukcje we wszystkich dostępnych na polskim rynku technologiach dla biurowców, hal produkcyjnych, logistycznych, magazynowych, handlowych oraz specjalistycznych. Doradzamy w wyborze rozwiązania w zależności od potrzeb Inwestora, mając na uwadze cenę, warunki przeciwpożarowe, gabaryty hali, oczekiwania ubezpieczyciela, zastosowanie suwnic i regałów, jak również walory estetyczne. Ważne jest to szczególnie w przypadku hal handlowych, dla których dobieramy rozwiązania wyróżniające obiekt spośród innych, przy zastosowaniu materiałów wysokiej jakości, które nie generują jednak wzrostu kosztów dla całej inwestycji. 

Stoją za nami jakość, reputacja oraz zaufanie naszych Klientów i dostawców, czego dowodem są liczne polecenia.