zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

17.07.2017

List referencyjny od BZM Cieśla, inwestora w Bogatyni

19 maja w Bogatyni, w obiekcie należącym do BZM Cieśla, odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi. Amwin, jako generealny wykonawca, może się poszczycić zakończeniem budowy hali sprzedażowej z częścią biurowo-socjalną przed terminem. Zadowolony inwestor, mogący wcześniej rozpocząć ekspoloatację hali, nadesłał rekomendację. Pisze w niej, że Amwin to godni zaufania profesjonaliści. 

"Zaufaliśmy firmie Amwin ponownie - poprzednia realizacja zakończona sukcesem to obiekt sieci PBS Mrówka w Chojnowie.

Dziękujemy za bardzo konstruktywną, rzeczową i profesjonalną współpracę z firmą Amwin, pełniącą rolę głównego projektanta, jak również dostawcy i kompleksowego wykonawcy inwestycji. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Amwin i dziękujemy jej pracownikom za pomysłowość, niezawodność i wsparcie. Działania firmy cechowała staranność wykonania. Zarówno kadra, jak i monterzy, to profesjonalny, dobrze zorganizowany i zaangażowany zespół. Z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością polecamy firmę Amwin jako Generalnego Wykonawcę. Amwin to godni zaufania profesjonaliści".

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7