zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

Generalny wykonawca

Czym się zajmuje generalny wykonawca?

Generalny wykonawca budowlany to podmiot, który na podstawie umowy zawartej z inwestorem, zobowiązuje się przeprowadzić określone profesjonalne działania mające doprowadzić do pomyślnego zakończenia inwestycji budowlanej, której ta umowa dotyczy.
Ponieważ jako firma zajmujemy się kompleksowym budownictwem w zakresie budowy hal i biurowców uznaliśmy, że generalne wykonawstwo będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem dla inwestorów korzystających z naszych usług. W takim wypadku to po naszej stronie pozostaje dbałość o sprawność i bezpieczeństwo przeprowadzenia całej inwestycji.

Czego można oczekiwać od generalnego wykonawstwa naszej firmy?

Teren pod budowę.

Aby maksymalnie uprościć proces inwestycyjny, pomagamy klientom na każdym etapie budowy. Zaczynamy już w momencie poszukiwania terenu pod zabudowę.

Ekspertyzy budowlane.

W ramach tego procesu nasi eksperci dysponujący własnym laboratorium do badań geologicznych i geotechnicznych, przeprowadzą analizę podłoża pod kątem jego przydatności dla danej inwestycji.
Przeprowadzimy ocenę zabudowy przestrzennej i przedstawimy kosztorys planu dopasowania mediów.

Projekt inwestycji.

W kolejnym kroku nasi architekci opracują projekt architektoniczny, ściśle uwzględniając przeznaczenie obiektu.
Jako generalny wykonawca z długoletnim doświadczeniem dysponujemy wiedzą i zestawem instrukcji, które pozwalają nam na szybką weryfikację przygotowanych projektów, zarówno własnych, jak i tych dostarczonych przez inwestora.

Niezbędne dokumenty.

W czasie procesu inwestycyjnego zajmujemy się kompletacją niezbędnych dokumentów, asystujemy podczas zdobywania pozwoleń i pomagamy w uzyskaniu warunków zabudowy.

Profesjonaliści wielu dziedzin.

Nasze generalne wykonawstwo nie ogranicza się jedynie do nadzorowania budowy, ponieważ dysponujemy własnymi wykwalifikowanymi ekipami budowlano-monterskimi, możemy osobiście odpowiadać za cały proces powstawania inwestycji.
Doświadczona kadra kierownicza i inżynierska czuwa bezustannie nad całym procesem. Umożliwia to wykrywanie wszelkich nieprawidłowości i problemów jeszcze zanim one realnie powstaną. Pozwala to również zachować „rygor” finansowy, dzięki czemu możemy jako firma zagwarantować dotrzymanie ustalonych kosztów inwestycji.

Będąc generalnym wykonawcą, ponosimy pełną odpowiedzialność za projekt.

Aby zminimalizować koszty inwestycji, zapewniamy doradztwo i nadzór nad obiektem zgodnie z kartami gwarancyjnymi i instrukcją obsługi, również w okresie pogwarancyjnym.

Dlaczego właśnie my.

W modelu realizacji inwestycji jaki proponujemy, w którym na każdym etapie budowy generalny wykonawca dysponuje własną infrastrukturą wykonawczą i nadzorczą, cały proces jest maksymalnie uproszczony, co w rezultacie znacznie odciąża inwestora i umożliwia ścisłą i stałą kontrolę jakości podczas całego przedsięwzięcia.

 

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7