zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

Co robimy?

Firma Amwin jest projektantem oraz kompleksowym wykonawcą hal i biurowców. To polska spółka, która bardzo dobrze zna specyfikę prowadzenia inwestycji.

czytaj więcej

 

Swoją działalność koncentrujemy wokół przygotowania pełnobranżowego projektu budowlanego. Hale i biurowce budujemy w sposób kompleksowy, obiekt oddajemy gotowy do użytkowania, z serwisowaniem w pakiecie.

Nasi Klienci doceniają estetykę, bezawaryjność, funkcjonalność i niskie koszty eksploatacji nowo wzniesionych obiektów.

Zadowoleni Klienci, obiekty dla inwestorów polskich i zagranicznych, to gwarancja najwyższej jakości usług, perfekcji osiągniętej w każdym detalu.

Dla kogo budujemy
i projektujemy?

Dla Inwestorów poszukujących najwyższej jakości obsługi i wykonania obiektów w najlepszej relacji jakości do ceny - oferujemy zastosowanie w halach i biurowcach, optymalnego i sprawdzonego standardu rozwiązań.

czytaj więcej

 

- dla Inwestorów zainteresowanych szybszą stopą zwrotu z zainwestowanego kapitału - proponujemy dodatkowo najnowsze, energooszczędne rozwiązania oznaczone znakiem Greenamwin

- dla Inwestorów widzących zalety nowych technologii projektujemy i budujemy nie tylko biurowce w technologii murowanej, ale również w technologii stalowej, która posiada przewagę w postaci perfekcyjnego wykonania, eliminacji skutków wilgoci pomimo krótkiego procesu inwestycyjnego, najniższych strat ciepła oraz możliwości swobodnej rozbudowy.

Nasze możliwości

Naszym celem jest udzielenie inwestorowi satysfakcjonującego wsparcia na każdym etapie realizacji: od oceny przydatności nieruchomości gruntowej, doradztwa, poprzez pełnobranżowy projekt, reprezentowanie Inwestora w celu uzyskania pozwolenia na budowę.

czytaj więcej

 

W ciągu blisko 25 lat działalności Amwin stał się ekspertem w branży budowania hal i biurowców. Liczba powierzanych zleceń stale rośnie i jest dowodem zaufania najbardziej wymagających Partnerów, co zapewnia firmie stabilny rozwój. Znakomita organizacja oraz zaawansowane centrum logistyczne pozwalają podejmować prace na terenie całej Polski – co na krajowym rynku czyni firmę Amwin wyjątkową. Zaletą Amwin jest wszechstronność i otwartość na wiele różnych sektorów gospodarki. Przeprowadzone inwestycje zawsze odpowiadają bardzo surowym normom i specyfice branży. Elastyczność pozwala firmie doradzać i z powodzeniem stosować rozwiązania technologiczne najbardziej adekwatne do działalności prowadzonej przez Klienta. Stąd też bogate portfolio Amwin, które zawiera inwestycje przeprowadzone dla tak różnych branż jak: handel, transport, logistyka, przemysł spożywczy, motoryzacja, elektronika. Amwin wciąż się rozwija i uważnie śledzi progres swojej branży. Stabilny rozwój pozwala inwestować w zdobywanie nowych kompetencji, dzięki czemu firma wprowadza nowe technologie i śmiało korzysta z najświeższych światowych rozwiązań. To świadoma strategia zarządu Amwin, którego wizja zawsze wybiega naprzód. 

 

 

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie

Cechą wyróżniającą zespół Amwin jest bliska współpraca z Inwestorem. „Naszym celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi Klienta. Stawiamy na technologię dopasowaną do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom monterskim, klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali”.

Inwestorzy poszukują projektu optymalizacji procesów, wdrożenia systemu informatycznego dla logistyki, systemów regałowych, urządzeń transportowych, suwnic, stanowisk spawalniczych itp. i wykonania ich w taki sposób, aby wybudować doskonały obiekt. W tym zakresie Amwin ponosi odpowiedzialność zarówno za konsulting, projekt lub dostawę technologii, jak również projekt i kompleksowe wykonanie inwestycji.

Dopasowane nieruchomości gruntowej dla hal i biurowców

Na podstawie nieruchomości gruntowej wskazanej przez Inwestora lub działki wybranej z naszej oferty, wspieramy przy wyborze optymalnego wariantu. W tym celu wykonujemy badania geologiczne, przygotowujemy plan zagospodarowania terenu oraz kosztorys związany z dostosowaniem mediów do realizacji Inwestycji.

 

Na podstawie wieloletniego doświadczenia projektantów prowadzimy Inwestora od momentu poszukania nieruchomości gruntowej aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. W latach 2011 i 2012 Amwin uzyskał pozycję lidera w ilości uzyskanych pozwoleń na budowę, kompleksowego wykonawstwa hal i biurowców oddanych do użytkowania w segmencie obiektów halowych w Wielkopolsce.

 

Projektowanie hali - przykładowa propozycja współpracy Amwin:

1.  Poszukiwanie nieruchomości gruntowej

2.  Analiza kosztów dostosowania gruntu do warunków budowy

3.  Założenia do technologii

4.  Plan zagospodarowania terenu

5.  Analiza gęstości obciążenia ogniowego

6.  Wizualizacja 3D

7.  Plan funkcjonalny dla hali i biurowca

8.  Pełnobranżowa oferta dla kompleksowego wykonania zawierająca wszystkie roboty niezbędne do uzyskania pozwolenia na użytkowanie

9.  Decyzja środowiskowa

10. Decyzja o warunkach zabudowy

11. Warunki techniczne od gestorów mediów

12. Decyzja wodno-prawna

13. Warunki lokalizacji zjazdu

14.  Zaktualizowana mapa zasadnicza do celów projektowania

15.  Opis techniczny do branż

16.   Pełnobranżowy projekt budowlany w oparciu o sprawdzone energooszczędne rozwiązania

17.   Uzyskanie pozwolenia na budowę

18.   Dokumentacja powykonawcza

 

 

 

 

 

Nagrody

W 2018 r. Firma Amwin po raz dziewiąty została uhonorowana tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”, w tym także Srebrnym i Brązowym Laurem oraz Złotą Statuetką. Przedsiębiorstwo posiada Certyfikat „Przejrzysta Firma”, który jest dowodem wysokiego standardu etyki branżowego biznesu. W 2014 r. Amwin po raz pierwszy znalazł się w zaszczytnym gronie laureatów „Diamentów Forbesa”, a w bieżącym roku, po raz piąty, wszedł do grupy najdynamiczniej rozwijających się w kraju przedsiębiorstw.

czytaj więcej

 

W 2018 r. Firma Amwin po raz dziewiąty została uhonorowana tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”, w tym także Srebrnym i Brązowym Laurem oraz Złotą Statuetką. Przedsiębiorstwo posiada Certyfikat „Przejrzysta Firma”, który jest dowodem wysokiego standardu etyki branżowego biznesu. W 2014 r. Amwin znalazł się w zaszczytnym gronie laureatów „Diamentów Forbesa”, a w bieżącym roku poraz szósty wszedł do grupy najdynamiczniej rozwijających się w kraju przedsiębiorstw. Przewagę konkurencyjną zdobyliśmy dzięki Certyfikatowi Wiarygodności Płatniczej, a galopujący rozwój Firmy potwierdza „Gazela Biznesu”, przyznana Firmie już po raz piąty z rzędu. Amwin jest członkiem Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA. Przynależność do DAFA to dowód uczciwości i biznesowej rzetelności oraz przestrzegania najwyższych standardów sztuki budowlanej i wiedzy technicznej. Warto dodać, że Amwin reprezentował DAFA na Międzynarodowych Targach Poznańskich Budma 2016 podczas konferencji pt. „Nowoczesne hale i biurowce”. 

Certyfikaty

Naszą wizją jest 100% satysfakcji Inwestorów z obsługi i jakości wykonania obiektu, szybkiej realizacji i optymalnych kosztów inwestycji, dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi w dziedzinie kompleksowego wykonania hal i biurowców.

czytaj więcej

 

- Autoryzowany Partner Ruukki

- Autoryzowany wykonawca systemu Flag

- Certyfikat Partnera Biznesowego RENOLIT

- Certyfikat Przejrzysta Firma 2011

- Certyfikat Przejrzysta Firma 2012

- Certyfikat DAFA 2015, 2016, 2017, 2018

- Certyfikat Gepardy Biznesu 2011

- Certyfikat Gazele Biznesu 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

- Certyfikat Diamenty Forbesa 2010, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

- Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

Klienci o nas

Partnerzy

Budujemy dla

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7