zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

Budowa magazynu

Budowa magazynu — dlaczego z Amwin?

Jako firma zajmujemy się budową magazynów prawie 25 lat, przez cały ten czas poszerzamy swoją wiedzę na temat konstrukcji szkieletowych, nowoczesnych materiałów i technik budowlanych.

Pod naszym generalnym wykonawstwem powodzeniem zakończyło się już niemal dwieście inwestycji.

 

Budowa magazynu jest zazwyczaj tylko jednym z elementów całej inwestycji.

Większość centrów logistyczno-magazynowych potrzebuje znacznie bardziej skomplikowanej infrastruktury niż pojedyncza hala magazynowa, gdyż trzeba wybudować zaplecze socjalne i biurowe. W zależności od przeznaczenia obiektu może zachodzić potrzeba zaprojektowania i wybudowania również innej bardziej specjalistycznej infrastruktury. W takim wypadku korzystne finansowo jak i czasowo jest gdy wszystkim może zająć się jedna firma.

 

Doświadczenie firmy w budowie magazynów.

Mamy doświadczenie w budowaniu hal przemysłowych do wszelakich zastosowań. Mogą to być hale handlowe, produkcyjne, magazynowe, czy nawet sortownie odpadów. Dla nas tak samo ważna jest każda budowa. Hale magazynowe są zdecydowanie najczęściej spotykanymi obiektami wykonanymi w technologii szkieletowej, w której od wielu lat się specjalizujemy.

 

Zatrudniamy wielu specjalistów.

W swoich zespołach mamy specjalistów z wielu dziedzin, technologów, inżynierów, specjalistów od suwnic i konstrukcji. Ścisła współpraca między nimi owocuje bezpiecznymi, funkcjonalnymi, a zarazem zoptymalizowanymi kosztowo projektami. Zatrudniając wszystkich niezbędnych ekspertów oszczędzamy czas potrzebny na wykonanie projektu, czy dokonywanie niezbędnych bieżących zmian wynikających ze zmieniających się potrzeb klienta lub warunków środowiskowych.

 

Budowa magazynu to skomplikowane przedsięwzięcie zarówno na etapie projektowania, przygotowania gruntu, infrastruktury, jak i samego wykonawstwa. Tu nie mam miejsca na przypadek. Wykwalifikowani inżynierowie z długoletnim stażem dbają, by wszystkie elementy tej układanki do siebie pasowały i były wykonane w odpowiednim momencie.

 

Jakość Qamwin.

Najwyższe standardy jakościowe jakie stosujemy w firmie i długoletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować Standard Obiektów Przemysłowych Qamwin - to wzorzec postępowania pozwalający szybko i skutecznie weryfikować przygotowywane projekty.


Z nami budowa magazynu i całej związanej z tym infrastruktury przebiega szybciej i sprawniej niż we współpracy z generalnymi wykonawcami, którzy większość prac podzlecają innym firmom.

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7