zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

21.08.2018

Uznanie architektów dla siedziby Amwin

Budynek nowej siedziby Amwin, przy ul. Kaliskiej 1D, został zakwalifikowany do II etapu konkursu  "Obiekt roku w systemach Aluprof", którego celem jest wytypowanie najciekawszych architektonicznie brył współczesnej architektury. Do konkursu zgłoszono 170 prestiżowych budynków w kraju i za granicą.  W ostatnim etapie, jury wytypuje 10 projektów, z czego 3 najlepsze zostaną nagrodzone podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 14 września w Warszawie.

Niezależnie od obrad jury do 1 września także Internauci mogą wyrażać swoją opinię i wskazać najciekawszy obiekt architektoniczny, spośród obiektów zgłoszonych do konkursu http://www.konkurs.aluprof.eu/

Przypomnijmy, budynek Amwin, przy ul. Kaliskiej 1D, został zauważony i doceniony przez środowisko architektoniczne w licznych konkursach:  portalu Bryla.pl,  tygodniku Polityka,  a także berlińskim World Architecture Festival.

Zdjęcia i projekt budynku: Pracownia Ultra Architects z Poznania.

 

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7