zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

5.02.2018

Amwin: reputacja, prestiż, wiarygodność

Amwin to  jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm wśród małych i średnich polskich przedsiębiorstw według rankingu przygotowanego przez Coface na zlecenie „Pulsu Biznesu". Dyplom potwierdzający tytuł Gazela Biznesu 2017 podczas gali regionalnej, która odbyła się 31 stycznia w Hotelu Andersia w Poznaniu, odebrał Michał Kocoń, wiceprezes zarządu Amwin.
Podczas gali regionalnej uhonorowano 50 laureatów z województwa lubuskiego i aż 457 z Wielkopolski. Amwin w rankingu uplasował się na 164 w woj. wielkopolskim i na 1552. w kraju (na 4362 podmioty biorące udział w tegorocznej klasyfikacji). Warto dodać, że Amwin znajduje się w czołówce firm z powiatu wrzesińskiego, które pretendowały do tytułu Gazela Biznesu 2017. 
W każdej edycji rankingu badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikowane były wyniki osiągnięte w 2014, 2015 i 2016. O tytuł Gazeli Biznesu 2017 mogła ubiegać się firma, która: rozpoczęła działalność przed rokiem 2014 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś, w latach 2014-2016 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży, w latach 2014-2016 ani razu nie odnotowała straty i umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat.
GB to znak rozpoznawczy firm dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową. Tytuł GB to reputacja, prestiż i wiarygodność Amwin wobec Inwestorów. 
Warto dodać, że zaszczytny tytuł Gazeli Biznesu Amwin nosi od 2014 roku.

 

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7