zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

28.03.2018

Amwin po raz kolejny nagrodzony Diamentem Forbesa

Amwin kolejny raz znalazł się w prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa 2018”, który nagradza firmy zwiększające dynamicznie swoją wartość.

 

Gala wręczenia certyfikatów odbyła się 15 marca w hotelu IBB Andersia w Poznaniu. Firma znalazła się w tym roku na 42 miejscu pod względem firm, które uzyskały przychód w przedziale od 5 do 50 mln. Nagrodę w imieniu firmy odebrał wiceprezes zarządu Michał Kocoń. Warto dodać, że Amwin znajduje swoje miejsce na liście diamentów już po raz 5, co ugruntowuje pozycję firmy na rynku.

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7