zapytanie ofertowe

PRZEJDŹ DO
FORMULARZA WYCENY,
ZOSTAW NAM SWOJE
DANE, A SKONTAKTUJEMY
SIĘ Z TOBĄ.

przejdź

19.05.2017

Amwin od lat sponsorem MKS Victoria Września

Amwin od 2011 roku sponsoruje Miejski Klub Sportowy Victoria Września.
19 maja 2017 r. na łamach oficjalnego dodatku informacyjnego Victorii do "Wiadomości Wrzesińskich" (s. 34) ukazała się rozmowa z prezesem zarządu Amwin Sp. z.o.o Markiem Winterem i wiceprezesem Michałem Koconiem. Poniżej tekst.

 

Amwin nadal jest z Victorią - na dobre i na złe

Rozgrywki w IV lidze dobiegają do końca. Zarząd klubu cały czas szuka nowych i podtrzymuje kontakty z obecnymi sponsorami Victorii. Jednym z nich jest Amwin Sp. z o.o. Sp. k, który z naszym klubem jest związany od 2011 roku. Zarząd firmy podjął decyzję o dalszym wspieraniu działalności Victorii Września.

Amwin działa na naszym rynku od ponad 20 lat. Jest polską spółką, która bardzo dobrze zna specyfikę prowadzenia inwestycji w Polsce i jest blisko ich realizacji. Amwin specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu oraz projektowaniu nowoczesnych hal i biurowców. Firma przygotowuje koncepcję, projekt budowlany i wykonawczy zgodnie z autorskim Standardem Obiektów Budowlanych Qamwin. Amwin kompleksowo buduje hale i biurowce w technologii stalowej, żelbetowej i drewnianej, reprezentuje inwestora w trakcie pozyskiwania pozwolenia na budowę, wspiera w uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie, a w konsekwencji prowadzi serwis obiektu. Firma gwarantuje ustalony koszt inwestycji i ponosi pełną odpowiedzialność za projekt. Ścisła współpraca zespołu projektowego i ekip budowlanych gwarantuje najwyższą jakość.

Zadowoleni klienci, ponad dwie dekady doświadczenia i ponad 170 zrealizowanych obiektów dla inwestorów polskich i zagranicznych to gwarancja najwyższej jakości usług w każdym detalu.

 

O kilka zdań podsumowania dotychczasowej współpracy z naszym klubem, jak również o plany na przyszłość zapytaliśmy przedstawicieli zarządu: Marka Wintera, prezesa zarządu Amwin Sp. z o.o. Sp. k., dyrektora ds. finansowych i wiceprezesa Michała Koconia, dyrektora ds. handlowych.

 

- W 2011 roku podpisaliśmy umowę sponsorską z Victorią Września, z której obie strony były zadowolone. W tym samym czasie byliśmy zaangażowani w sponsorowanie zespołu siatkarskiego Krispol. Jednocześnie wspieraliśmy różne imprezy sportowo-rekreacyjne, nie tylko na terenie naszego powiatu. Victoria Września jest klubem naszym – lokalnym i chcemy go wspierać w miarę naszych możliwości – mówi prezes Marek Winter.

- Sport ten przez małe „s” nie jest nam obcy. Kiedy tylko pozwala czas, chętnie spędzamy czynnie każdą wolną chwilę, zarówno prywatnie, jak i w miarę możliwości w firmie, razem z całym zespołem – dodaje wiceprezes Michał Kocoń.

- Oprócz Victorii Września wspieramy także między innymi biegacza Grzegorza Sarbinowskiego, który jest naszym pracownikiem. W swoim dorobku sponsorskim możemy pochwalić się wicemistrzem Polski i uczestnikiem Mistrzostw Świata w Motolotniarstwie w Dubaju – to Romuald Ruks, który pasją zaraził syna Kajetana. Obaj panowie są zawodowo związani z firmą Amwin. Nasz horyzont to nie tylko piłka nożna. W tym roku byliśmy głównym sponsorem finału Plebiscytu Czytelników „WW” na Najpopularniejszego Sportowca Roku. To tylko nieliczne przykłady naszej działalności pozabranżowej. Chcemy wspierać lokalnych sportowców i dlatego postanowiliśmy przedłużyć umowę z Victorią. Jesteśmy przekonani, że będzie to umowa długoletnia. Chętnie wesprzemy klub finansowo u progu walki o III ligę i wobec zbliżającej się reorganizacji rozgrywek IV-ligowych.

- Ja ze swej strony dziękuję za rozmowę i życzę wielu intratnych umów na budowę nowoczesnych hal i biurowców. W imieniu Zarządu MKS Victoria Września serdecznie dziękujemy za kolejne lata obecności w klubie.                                                                                                                                          

Rozmawiał Janusz Hofman

 

 

Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie
Unikalną cechą pracy naszego zespołu jest bliska współpraca z inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Stawiamy na dopasowaną technologię do obiektu, dobrą koncepcję architektoniczną i najwyższy poziom merytoryczny projektu zgodnego z przeznaczeniem, jak również poszukiwanie poprawy jakości i efektywności bieżących operacji przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym ekipom montażowym, jak również klasyfikowanym dostawcom i podwykonawcom, gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali.

nagrody

Copyright Amwin 2017

designed by H7