Referencje

Waldemar Kasperski, Prezes Zarządu Wielkopolskiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Ziemniaczanego w Luboniu, pisze: 

"Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. jest renomowanym producentem najszerszego w kraju asortymentu produktów wytwarzanych ze skrobi ziemniaczanej. Doświadczenie zdobywamy już ponad 100 lat, a wysoka jakość naszych wyrobów jest efektem pracy najwyższej klasy specjalistów z branży ziemniaczanej oraz zasługą nowoczesnych linii technologicznych. Ostatnie lata to dla WPPZ S.A. okres wzmożonych inwestycji.
W wyniku restrukturyzacji firmy wszystkie linie produkcyjne przeniesiono z Lubonia do nowego ZP w Stawie. Realizując strategię firmy i przyjęte założenia polityki jakości wciąż rozbudowujemy, ulepszamy i modernizujemy linie produkcyjne w ZP Staw. W ramach rozbudowy i modernizacji zakładu w Stawie podjęliśmy decyzję o budowie nowej hali magazynowej z częścią socjalno-biurową. Na generalnego wykonawcę został wybrany Amwin Sp. z o.o. Sp. k. z Wrześni.

Firma Amwin przeprowadziła dla WPPZ kompleksową obsługę inwestycji. Zgodnie z ustaleniami została wzniesiona hala magazynowa  o powierzchni 1000 m kw. z dwukondygnacyjnym budynkiem biurowo-socjalnym o pow. 480 m kw. Hala została wykonana w technologii szkieletowej w postaci ram złożonych z żelbetowych słupów oraz rygli dachowych. Obudowę ścian zewnętrznych hali zaprojektowano z wykorzystaniem płyty warstwowej
z rdzeniami z wełny mineralnej oraz poliuretanu, natomiast poszycie dachu w systemie folii PVC. Elewacja frontowa części socjalno-biurowej w części jest wykonana z płyt HPL, wentylowana, zwieńczona aluminiową fasadą szklaną i żaluzjami fasadowymi, a częściowo tynkiem mineralnym. Proces budowlany został zrealizowany zgodnie z zapisami umowy. Ponadto kadra inżynierska Amwin służyła nam doradztwem. Dzięki fachowemu wparciu technologia zabezpieczenia przeciwpożarowego oraz przebudowania utwardzeń zostały dostosowane do specyfiki branży, z uwzględnieniem ergonomii.

Bardzo wysoko ocenimy jakość prac wykonanych przez firmę Amwin. Cenimy sobie kontakt z Działem Obsługi Klienta. Polecamy Amwin, ponieważ jest to partner rzetelny i godny zaufania". 

President of the Management Board of Mistral Home Polska, Mr. Luc Gentiel Vanderbauwhede:

"Amwin Sp. z o.o. Sp. k. was the general designer and contractor of a 4000 m2 hall with a 300 m2 office and social area. The hall and the office area were constructed using the timber frame technology, reinforced-concrete and steel; outer enclosure of the walls was made of polyurethane core sandwich panels, and the roof of PVC film.

Works on the construction design were carried out with speed and efficiency. The same applies to works on the construction site; they were marked by diligence, timeliness and aesthetics. Thanks to the contact with Amwin's Customer Service and Execution Department, we were holding substantive consultations, and our cooperation led to quick decision making. Amwin engineers were always available to us, they supported us with their technical expertise and helped us in making the right choices.

The construction works were finished on time, in line with our previous arrangements.

Therefore, we recommend Amwin Sp. z o.o. Sp. k. from Września to other Investors. Amwin is a company that employs experts and professionals; it is highly recommendable".

 

Zbigniew Wolański, właściciel firmy Zieleń-Plan w Bolesławcu, napisał:

 

"Firma Zieleń-Plan Zbigniew Wolański z siedzibą w Bolesławcu przy ul. Kościuszki 27 zaświadcza, że Amwin Sp. z o. o. Sp. k. z Wrześni jako projektant i generalny wykonawca zrealizował zadanie inwestycyjne pn. „Budowa marketu budowlanego wraz z zapleczem socjalnym i częścią magazynową o łącznej powierzchni zabudowy 3683 m kw. oraz placem składowym i parkingiem dla klientów” w trybie „Projektuj i Buduj”. Realizacja budowy została zamknięta w zakładanym terminie, co pozwoliło na planowe uruchomienie obiektu. Uroczyste przecięcie wstęgi nastąpiło 11 sierpnia w Bolesławcu przy udziale pana Marka Wintera, Prezesa Zarządu Amwin Sp. z o.o. Sp. k.

Amwin jako projektant i generalny wykonawca przeprowadził kompleksową realizację inwestycji, od koncepcji i wizualizacji 3D, przez pełnobranżowy projekt, uzyskanie pozwolenia na podstawie podpisanego pełnomocnictwa, do całkowitej realizacji budowy hali handlowej o powierzchni 3683 m kw. Część biurowa o powierzchni 280 m kw. została wykonana w technologii żelbetowej z wypełnieniami ścian elementami drobnowymiarowymi, z wykorzystaniem kompozytu aluminiowego i blachy falistej, a zwieńczona fasadą szklaną. Konstrukcja nośna hali handlowej jest mieszana, stalowo-żelbetowa, a dach wykonano w systemie folii PVC o grubości 1,5 mm. Zaprojektowany i wykonany został parking dla zmotoryzowanych klientów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni za konstruktywnej i rzeczowej współpracy. Działania firmy cechuje staranność. Pracownicy Amwin to zespół, który należy pochwalić za wysoki poziom kultury pracy i ład na terenie budowy. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Amwin jako projektanta i generalnego wykonawcę. Hasło Amwin „Projektujemy i kompleksowo budujemy hale i biurowce” to dewiza w stu procentach potwierdzona działaniem". 

Bogdan Cieśla, współwłaściciel BZM Cieśla, inwestor w Bogatyni:

"Zaświadczamy, że firma Amwin Sp. z.o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrześni wykonała w 2017 roku dla BZM Cieśla zadanie inwestycyjne pn. „Budowa hali sprzedażowej z częścią biurowo-socjalną” jako Generalny Wykonawca. Budowa została zakończona przed terminem, co pozwoliło na wcześniejsze rozpoczęcie eksploatacji obiektu. Uroczyste przecięcie wstęgi nastąpiło 19 maja w Bogatyni. Zaufaliśmy firmie Amwin ponownie - poprzednia realizacja zakończona sukcesem to obiekt sieci PBS Mrówka w Chojnowie.

Dziękujemy za bardzo konstruktywną, rzeczową i profesjonalną współpracę z firmą Amwin, pełniącą rolę głównego projektanta, jak również dostawcy i kompleksowego wykonawcy inwestycji. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Amwin i dziękujemy jej pracownikom za pomysłowość, niezawodność i wsparcie. Działania firmy cechowała staranność wykonania. Zarówno kadra, jak i monterzy, to profesjonalny, dobrze zorganizowany i zaangażowany zespół. Z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością polecamy firmę Amwin jako Generalnego Wykonawcę. Amwin to godni zaufania profesjonaliści".

Mariusz Karliński, współwłaściciel Elektrogiełda Sz. Żaczkiewicz M. Karliński Sp. j. w Łodzi: 

„Firma Amwin przeprowadziła dla naszej Firmy kompleksową obsługę inwestycji, w tym przygotowanie pozwolenia na budowę, co w efekcie pozwoliło na optymalizację przyjętych rozwiązań, przy jednoczesnym zachowaniu terminu umownego. Nie bez znaczenia pozostaje fakt płynnych i pozytywnych odbiorów z instytucjami, w tym z Powiatowym Inspektoratem Nadzoru Budowlanego, co pozwoliło na bardzo szybkie otrzymanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie hali.

Z pełną odpowiedzialnością możemy potwierdzić, że cały proces budowlany został zrealizowany zgodnie z zapisami umowy Generalnego Wykonawstwa, a niejednokrotnie wsparcie firmy Amwin wykraczało poza postanowienia umowy.

Z uznaniem potwierdzamy wysoką jakość prac wykonanych przez firmę Amwin. Dodatkowym atutem była terminowość, niezawodność i profesjonalizm Firmy, które pozwoliły wybudować nasz obiekt zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Wiedza techniczna i decyzyjność kierownictwa budowy umożliwiały rzeczowe konsultacje i współpracę, co owocowało szybkimi decyzjami Inwestora w kwestii stosowanych rozwiązań.                

Przyszłym Inwestorom śmiało możemy polecić Amwin jako Partnera rzetelnego i godnego zaufania”.

 

Roman Jakubowski, współwłaściciel WAGROL R. Jakubowski i wspólnicy Spółka Jawna:

Wagrol Sklep Wielobranżowy R. Jakubowski i wspólnicy s.j. z siedzibą przy ul. Cisowej 17 w Bierzglinku k. Wrześni jest firmą rodzinną, specjalizującą się w sprzedaży drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. W ramach rozwoju spółki podjęto decyzję o rozbudowie bazy magazynowo-handlowej. Jako  Generalny Wykonawca zadania inwestycyjnego „Budowa hali sprzedażowej z częścią biurowo-socjalną” został wybrany Amwin Sp. z o.o. Sp. k. we Wrześni. 

Amwin Sp. z o.o. Sp. k. jako Generalny Wykonawca przeprowadził kompleksową realizację inwestycji (...). 

Prace nad projektem budowlanym i wykonawczymi były prowadzone szybko i sprawnie. Działania firmy cechowała staranność, wręcz pieczołowitość wykonania. Zarówno kadra, jak i monterzy Amwin Sp. z o.o. Sp. k., to profesjonalny, dobrze zorganizowany i zaangażowany w projekt zespół. Realizację budowy cechuje wysoka jakość i estetyka.

Budowa została zakończona przed terminem, co pozwoliło na wcześniejsze rozpoczęcie eksploatacji obiektu.

Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z Amwin Sp. z o.o. Sp. k. Z pełnym przekonaniem udzielamy rekomendacji tej firmie jako profesjonalnej, solidnej, fachowej i godnej polecenia innym Inwestorom.

Herman Van Loon - General Manager

"We want to exspress our gratitude to Amwin Company fot the good and in in time realization of our plant..."

Andrzej Zawisła - Prezes Firmy P.P.H.U. Lampex Import-Eksport

"Wszelkie prace zostały zrealizowane przez Amwin bez jakichkolwiek zastrzeżeń, rzetelnie i z zachowaniem najwyższej jakości. Dodatkowym atutem była terminowość która pozwoliła rozpocząć działalność zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami."

Robert Reisner - Prezes Firmy P.P.H.U. Format

 

"W ramach zadania inwestycyjnego Amwin wykonał dla nas: kocepcję projektową, pełnobranżowy projekt budowlany oraz kompleksową realizację wszystkich robó budowlanych, instalacyjnych i drogowych wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Do obsługi linii technologicznej w nowym obiekcie zainstalowano 5 suwnic (10T+ 4 x 5T) oraz 3 elektryczne wózki szynowe o udźwigu 10 T."

Jolanta Kucharska, Henryk Kaszuba - Zarząd firmy P.H.U.P Duet

"Powierzone zadanie zostało zrealizowane z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników, elsatyczność oraz rozumienie potrzeb klienta. Na uznanie zasługuje, także doświadczenie i fachowa znajomość wysokich standardów i najlepszych praktyk, dzięki czemu jesteśmy usatysfakcjonowani z wykonania, tak ważnego i trudnego zlecenia."

 

 

Paweł Janicki - Dyrektor ds. Logistyki, Wavin Polska S.A.:

"Inwestycja została zrealizowana  w formule "buduj" i do zakresu prac Amwin należało m.in. przygotowanie projektu wykonawczego konstrukcji stalowej wg systemu Qamwin, dostawa i montaż hali, wykonanie instalacji elektrycznych oraz kompleksowe wykonanie posadzki przemysłowej. Dwunawowa hala magazynowa została wykonana w technologii stalowej z zastosowaniem  lekkiej obudowy ścian z płyty warstwowej i poszycia dachu w technologii blacha/wełna/folia PVC. Dzięki

zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej oraz własnych ekip montażowych prace zostały zrealizowane bez jakichkolwiek zastrzeżeniem, rzetelnie i z zachowaniem najwyższej jakości

Życząc dalszych sukcesów dziękujemy za dotychczasową współpracę, jednocześnie polecamy firmę Amwin Sp. z o.o. Sp.k., jako rzetelnego partnera przy realizacji inwestycji."

Piotr Skarbiński - właściciel firmy, Pawilon Handlowy "Uni-Mebel" Skarbińscy Spółka Jawna:

"Firma Uni-Mebel Sp.j. z przyjemnością zaświadczam, iż firma Amwin Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą we Wrześni, wykonała dla nas w 2015 roku salon handlowo-usługowy o powierzchni 4144 m2. Do zakresu prac Amwin należało przygotowanie koncepcji, pełnobranżowych projektów oraz kompleksowe wykonanie obiektu wraz z otaczającymi drogami i parkingami. Konstrukcja hali została wykonana z prefabrykowanych słupów żelbetowych oraz dachowych dźwigarów z drewna klejonego i stali. Na elewacji frontowej Amwin wykonał ozdobne portale wykonane z zastosowaniem aluminiowych płyt kompozytowych, płyt HPL oraz aluminiowych żaluzji w attyce, co podniosło walory estetyczne obiektu. Zastosowanie drewna klejonego znacząco wpłynęło na stworzenie odpowiedniej atmosfery wewnątrz obiektu.

(...) Z pełną świadomością możemy potwierdzić, że cały proces budowlany został zrealizowany zgodnie z zakresem umowy w charakterze Generalnego Wykonawstwa, a niejednokrotnie wsparcie firmy Amwin wykraczało poza postanowienia Umowy."

Anna Barczak - właściciel firmy, Z.P.H.U. KARTONIKA:

"Miło nam poinformować, że firma Amwin Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą we Wrześni, przy ul. Kosynierów 62A, zrealizowała naszą inwestycję polegającą na zaprojektowaniu i kompleksowym wykonaniu hali produkcyjno-magazynowej do produkcji opakowań z tektury i papieru z częścią socjalno-biurową o łącznej powierzchni 1193 m2 wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędnymi przyłączami. Inwestycja została zrealizowana w ramach wariantu współpracy "projektuj-buduj", a do zakresu prac firmy Amwin należało przygotowanie pełnobranżowego projektu budowlanego, niezbędnych projektów wykonawczych, dostawy i montażu hali oraz wykonanie wszystkich robót budowlano-montażowych, instalacyjnych, wykończeniowych i drogowych, umożliwiających uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. (...)

Dobra organizacja pracy, solidność i odpowiedzialność są dowodem wiarygodności firmy Amwin, a dla każdego potencjalnego Inwestora gwarantem dobrej współpracy i osiągnięcia zamierzonych celów."

Tomasz Janicki - właściciel firmy, Unirol Parts Sp. z o.o. Sp.k.:

"Z uznaniem potwierdzamy wysoką jakość wykonanych przez firmę Amwin prac. Dodatkowym atutem była terminowość, niezawodność i profesjonalizm Firmy, które pozwoliły wybudować nasz obiekt zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Wiedza techniczna i decyzyjność kierownictwa budowy umożliwiały rzeczowe konsultacje i współpracę, co owocowało szybkimi decyzjami Inwestora w kwestii stosowanych rozwiązań.

Życząc dalszych sukcesów dziękujemy za dotychczasową współpracę, jednocześnie polecamy firmę Amwin Sp. z o.o. Sp.k., jako rzetelnego partnera przy realizacji inwestycji."

Krzysztof Banach - Prokurent, RPC BEBO POLSKA SP. Z O.O.:

"Do zakresu prac Amwin należało m.in. przygotowanie projektu wykonawczego, dostawa i montaż hali, wykonanie prac ziemnych i fundamentowych, zagospodarowanie terenu, wykonanie wszystkich instalacji, aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Wszelkie prace zostały zrealizowane bez jakichkolwiek zastrzeżeń, rzetelnie i z zachowaniem najwyższej jakości. Dodatkowym atutem była terminowość i niezawodność firmy, która pozwoliła wybudować nasz obiekt zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Biorąc pod uwagę powyższe, należy stwierdzić, iż firma Amwin, w pełni zasługuje na polecenie firmy jako partner solidny, wywiązujący się z przyjętych zobowiązań, współpracujący z Inwestorem podczas całego procesu inwestycyjnego, służący radą i pomocą."

Małgorzata Zawrocka - Prezes Zarządu, BUD-RENTAL Sp. z o.o. INVESTMENT Sp.k.:

"Firma AMWIN wykonała należycie wszystkie czynności zmierzające do realizacji inwestycji, a w szczególności przygotowanie Projektu Budowlanego oraz wykonanie konstrukcji stalowej i obudowy.

Do jej obowiązków należało między innymi wykonanie projektu zawierającego niezbędne dokumenty do uzyskania pozwolenia na budowę (tj. projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczny, projekt konstrukcji obiektu, projekt instalacji wewnętrznych, wytyczne ochrony ppoż budynku, wytyczne do sporządzenia planu BIOZ, wytyczne do przygotowania Świadectwa Energetycznego Budynku, uzgodnienie projektu przez rzeczoznawców BHP, Sanepid i Ppoż.).

Pracę firmy Amwin charakteryzowała sumienność i zaangażowanie w realizowane projekty."

Jacek Siekacz - właściciel firmy, Agmamito:

"Właściciel firmy AGMAMITO jacek Siekacz 62-020 Swarzędz, ul. Wrzesińska 78, przekazuje niniejszy list referencyjny dla firmy Amwin Sp. z o.o. Sp.k., który stanowi podziękowania i rekomendację za sprawną i proefesjonalną realizację zadania inwestycyjnego pn.: "Budynek Hali Magazynowej z Częścią Biurową Etap I, III" Decyzja o pozwoleniu na budowę nr 4958/14 z dnia 17.10.2014 r. dla Inwestycji zlokalizowanej pod adresem Jasin działka nr 217, obręb Jasin". Amwin jako Generalny Wykonawca ww. Inwestycji zrealizował Etap I tj. Halę magazynową o powierzchni 3000 m2 w systemie projektuj-buduj w technologii mieszanej tj. konstrukcji żelbetowej, stalowej i tradycyjnej murowanej wraz z dokami rozładunkowymi oraz przygotowaniem iwnestycji pod realizację kolejnego Etapu, a także kompleksowego wykonania wewnętrznej zabudowy biura, sanitariatów oraz sieci zewnętrznych, dróg, przyłączy i ogrodzenia wyposażonego w bramę przesuwną. (...) Współpraca z firmą Amwin na każdym etapie prowadzonej realizacji cechowała sie pełnym profesjonalizmem i wysopkim zaangażowaniem w obsłudze całej inwestycji oraz współpracy z Inwestorem i Inspektorem nadzoru inwestycyjnego"

dr Andreas Kehrel - Prezes Zarządu, Bernhard Steigerwald - Kierownik handlowy, Marta Chorabik - Kierownictwo handlowe,  Kehrel Aktiengesellschaft, powiedzieli:

 

 

"Niniejszym dziękujemy pracownikom firmy Amwin za ich pomysłowość, niezawodność i wsparcie. Począwszy od koncepcji, poprzez wysokiej jakości realizację, aż do terminowego zakończenia, a tym samym przekazania projektu, którego koszt był w pełni uzasadniony, cały zespół firmy Amwin przekonał nas o swoim profesjonalizmie. Podczas realizacji projektu współpraca była skuteczna i przyjemna, wszystkie nasze wymagania oraz potrzeby były uwzględniane, wątpliwości podlegały otwartej i uczciwej dyskusji, a decyzje były podejmowane szybko.

Amwin swoimi kompetencjami i właściwym zarządzaniem motywował również wszystkie pozostałe firmy, tak, aby możliwa była skuteczna realizacja projektu.

Cieszymy się z naszej decyzji i chętnie podejmiemy ponownie współpracę z firmą Amwin."

Grzegorz Zagozda - Prezes Zarządu, Arkadiusz Jur - Dyrektor Techniczny, Jerzy Dzidowski - Członek Zarządu, Luvena S.A., powiedzieli:

 

 

"Firma LUVENA S.A. zaświadcza, iż firma Amwin Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą we Wrześni, wykonała w roku 2014 zadanie inwestycyjne, polegające na budowie hali przemysłowej o wysokości 28,14 m, w ramach którego wykonano również projekt i budowę Instalacji Granulacji Nawozów Metodą Zagniatania wg technologii dostarczonej przez LUVENA S.A., dla której nowy obiekt stanowi budowlaną obudowę w postaci hali stalowej.

Możemy polecić firmę Amwin Sp. z o.o. Sp.k. z siedzbą we Wrzesni jako Generalnego Wykonawcę."

Fernando Castro Cancer - Dyrektor Zakładu, Gonvarri Polska Sp. Z o.o. powiedział:

"Z uznaniem potwierdzamy jakość wykonanych robót przez firmę Amwin z uwagi na wysoką estetykę wykonania. Dodatkowym atutem była terminowość i niezawodność firmy, która pozwoliła wybudować nasz obiekt zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Jako użytkownicy hali, wyrażamy zadowolenie z wysokiej jakości usług oferowanych przez Amwin i dlatego z pełną odpowiedzialnością polecamy ją jako wykonawcę obiektów przemysłowych. "

Dariusz Sowa - Prezes Zarządu, Stoldrew Sp. z o.o., powiedział:

 

"Spółka Amwin jako Generalny Wykonawca wykonała kompleksową realizację inwestycji od koncepcji i wizualizacji 3D, przez wykonanie projektu budowlanego i zamiennego. W kolejnym okresie Generalny Wykonawca wykonał w pełnym zakresie roboty budowlane, konstrukcyjne, drogowe i instalacyjne wraz z dostawą i montażem instalacji tryskaczowej, a także kompleksowym wykonaniem pozostałych obiektów towarzyszących inwestycji głównej, a w konsekwencji wykonaniem bezusterkowym obiektu i uzyskaniem pozowlenia na użytkowanie.

Wobec powyższego potwierdzamy profesjonalizm firmy Amwin jako Generalnego Wykonawcy hal stalowych i żelbetowych. Prace wykonane przez firmę Amwin charakteryzują się wysoką jakością i estetyką oraz bardzo dobrą organizacją, co w efekcie umożliwiło przedterminowe wykonanie wszystkich robót, niezawodność oraz osiągnięcie zamierzonego celu."

Maciej Jackowiak - Członek Zarządu Holland Tank Service Sp. z o.o.:

" Z uznaniem potwierdzamy wysoką  jakość wykonanych przez firmę Amwin prac. Dodatkowym atutem była terminowość, niezawodność i profesjonalizm Firmy, które pozwoliły wybudować nasz obiekt zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Wiedza techniczna i decyzyjność kierownictwa budowy umożliwiały rzeczowe konsultacje i współpracę, co owocowało szybkimi decyzjami Inwestora w kwestii stosowanych rozwiązań.

Jako użytkownicy hali, wyrażamy zadowolenie z wysokiej jakości usług oraz optymalizacji projektowych oferowanych przez Amwin Sp. z o.o. Sp. k., wobec czego, z pełną odpowiedzialnościa polecamy tę Firmę jako Generalnego Wykonawcę oraz Projektanta."

Andrzej Ignaszaki - Dyrektor Produkcji, Alligator Sp. z o.o., powiedział:

"Współpraca z firmą Amwin na każdym etapie prowadzonej realizacji cechowała się wysokim zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem całego zespołu, w zakresie od procesu projektowania i uzyskania pozwolenia na budowę, aż do oddania obiektu do użytkowania.

Wobec powyższego potwierdzamy profesjonalizm firmy Amwin jako Generalnego Wykonawy hal stalowych i żelbetowych. Jako użytkownik hali, wyrażamy zadowolenie z wysokiej jakości usług oferowanych przez firmę Amwin, którą możemy polecić jako Generalnego Wykonawcę obiektów przemysłowych wraz z budynkami biurowo-socjalnymi."

Mikołaj Perlik, Witold Choćba - Członkowie Zarządu, Klafs Sp. z o.o., powiedzieli:

" Firma Amwin przeprowadziła dla naszej firmy kompleksową obsługę inwestycji, kończąc zadanie przed terminem umownym. Przygotowana dokumentacja projektowa pozwoliła na bezproblemowe pozyskanie pozwolenia na budowę. Bez zarzutu zostały zrealizowane wszelkie prace objęte zakresem umowy w charakterze Generalnego Wykonawstwa. (...) Z uznaniem potwierdzamy wysoką jakość wykonanych robót przez firmę Amwin. Dodatkowym atutem była terminowść i niezawodność Firmy, która pozwoliła wybudować nasz obiekt zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. "

Wojciech Kręglewski - Prezes Zarządu, V33 Polska Sp. z o.o., powiedział:

" Zarówno w okresie poprzedzającym inwestycję, jak i na etapie projektowania i realizacji inwestycji, współpraca z firmą Amwin cechowała się wysokim zaangażowaniem firmy, pełnym profesjonalizmem zespołu handlowego i realizacyjnego, od procesu projektowania i uzyskania pozwolenia na budowę, aż do oddania obiektu do użytkowania. Z uznaniem potwierdzamy jakość wykonanych robót przez Amwin z uwagi na estetykę wykonania.

Także współpraca Zarządów naszych firm cechowała się wysoką kulturą i profesjonalnym podejściem do realizacji całej Inwestycji, co zostało także docenione przez Zarząd firmy V33 we Francji"

 Zarząd firmy Wavin Metalplast- Buk Sp. z o.o. powiedział:

” Dzięki zaangażowani firmy Amwin Inwestycja zakończyła się sukcesem, a warty podkreślenia jest fakt , że była ona realizowana w centrum obszaru składowania i w miesiącu o najwyższej sprzedaży i produkcji”

Andrzej Knop - Członek Zarządu, Pol-Strautmann Sp. z o.o., powiedział:

" Współpraca z firmą Amwin na każdym etapie prowadzonej realizacji cechowała się wysokim zaangażowaniem, pełnym profesjonalizmem zespołu, od procesu projektowania i uzyskania pozwolenia na budowę, aż do oddania obiektu do użytkowania.

Potwierdzamy profesjonalizm firmy Amwin jako Generalnego Wykonawcę hal stalowych, solidną i wiarygodną w pełni przygotowaną do kompleksowej realizacji inwestycji"

Sławomir Chudy - reprezentant oddziału w Polsce, H.C HOLDING Investerings A/S powiedział:

"Współpraca z firmą Amwin na każdym etapie prowadzonej realizacji cechowała się wysokim zaangażowaniem, pełnym profesjonalizmem zespołu, od procesu projektowania i uzyskania pozwolenia na budowę, aż do oddania obiektu do użytkowania.

Jako użytkownik hali, wyrażamy zadowolenie z wysokiej jakości usług oferowanych przez firmę Amwin, którą możemy polecić jako Wykonawcę obiektów przemysłowych, pokazowych jak również części konferencyjnych obiektów."

 

Romuald Winter - Właściciel firmy, Przedsiębiorstwo Usługowe ASTA Romuald Winter, powiedział:

"Na etapie realizacji robót budowlanych jak i prac projektowych współpraca z firmą Amwin oznaczała się wysokim zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem osób realizujących zadanie inwestycyjne. 

Prace wykonane przez firmę Amwin charakteryzują się wysoką jakością i estetyką oraz bardzo dobrą organizacją prac, co zapewniło Inwestorowi zakończenie robót przed terminem umownym, co pozwoliło na rozpoczęcie eksploatacji hali ze znaczącym wyprzedzeniem."

Krzysztof Rosiek - Współwłaściel, Rosiek&Rosiek Sp.j., powiedział:

"Firma Amwin Sp. z o.o. Sp.k. wykonała kompleksową realizację obiektu jako Generalny Wykonawca w formule BUDUJ. Spółka Amwin wykonała w pełnym zakresie roboty ziemne, fundamentowe, konstrukcyjne, wykończeniowe, instalacyjne w zakresie instalacji sanitarnych i elektrycznych oraz prace drogowe. Nadzór nad realizacją przedmiotowej Inwestycji oraz koordynacja oraz błyskaiwczne rozwiązywanie problemów w trakcie budowy spowodowało w kosekewncji wykonanie bezusterkowego obiektu oraz uzyskanie pozowlenia na użytkowanie, a także wykonanie przedmiotowej inwestycji w rekordowym czasie trzech miesięcy.

Współpraca z firmą AMWIN na każdym etapie budowy cechowała się wysokim zaangażowaniem i profesjonalizmem, obszerną wiedzą techniczną, doradztwem i pomocą."

Bogdan Cieśla, Zbigniew Cieśla - Współwłaściciele, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BZM Cieśla Sp.j., powiedzieli:

 

"Jako Inwestor i użytkownik obiektu, rekomenduję usługi firmy AmwinSp. z o.o. Sp. K. jako rzetelnego partnera w kompleksowej realizacji hal."

Jarosław Wojtaszak - Prezes Zarządu, RWJ Sp. z o.o., powiedział:

" Firma RWJ. Sp. z o.o. z przyjemnością zaświadcza, iż firma Amwin Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą we Wrześni, wykonała dla nas w roku 2012 projekt hali handlowo-usługowej z częścią administracyjno-biurową o powierzchni 3300m2. Do zakresu prac Amwin należało przygotwanie koncpecji, wizualizacji 3D oraz pełnobranżowych projektów. Wszystkie wymienione wyżej prace, firma Amwin wykonała rzetelnie i w uzgodnionych terminach. Najwyższa jakość uzgodnioniych prac, jest potwierdzeniem dysponowania przez firmę Amwin wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską."

Jolanta Rogozińska - Właściciel firmy, PPHU PIMAX, powiedziała:

" Prace nad projektem budowlanym oraz nad projektami wykonawczymi był prowadzone w szybkim tempie i cechowały sie starannością wykonania i dużą szczegółowością co zminimalizowało problemy na etapie wykonywania prac. Zaprojektowane rozwiązania przyniosły efekt w postaci funkcjonalności obiektu oraz nadały nowoczesny i unikalny wygląd hali.

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z firmą Amwin Sp. z o.o. Sp.k., co pozwala nam z pełnym przekonaniem i dużą satysfakcją udzielić rekomendacji tej firmie, jako wiarygodnej, solidnej, fachowej i godnej polecenia innym Inwestorom."

Henryk Kowalski - Właściciel firmy, PHUTP Rolmako Henryk Kowalski, powiedział:

"Prace koncepcyjne, wizualizacje 3D oraz kompleksowe prace projektowe zostały powierzone firmie Amwin Sp. z o.o Sp.k., która wykonała opracowania związane z uzyskaniem Decyzji środowiskowej oraz pozwolenia wodno-prawnego by w konsekwencji uzyskać Decyzję o pozwolenia na budowę.

Spółka Amwin została w kolejnym etapie wybrana do realizacji ww. obiektu przemysłowego z czego wywiązała się w pełnym zakresie i w profesjonalny sposób, wykonując realizację warunków umownych w terminie krótszym niż zakładany w Umowie.

Na etapie realizacji prac projektowych i robót budowlano-montażowych współpraca z firmą Amwin oznaczała się pełnym i profesjonalnym zaangażowaniem całego zespołu realizacyjnego. "

Bogdan Pazgan - Właściciel firmy, PSB PAGAZ, powiedział:

"Współpraca z firmą Amwin cechowała się pełnym profesjonalizmem począwszy od procesu projektowania poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę, a skończywszy na oddaniu obiektu do użytkowania. Z usług firmy Amwin firma korzystała wielokrotnie: przy budowie oddziału w Wałbrzychu oraz rozbudowie oddziału w Kamiennej Górze."

Szymon Jerzak - Właściciel firmy, PPHU RAK Szymon Jerzak, powiedział:

"Firma Amwin w ramach zrealizowanych warunków Umowy w systemie PROJEKTUJ-BUDUJ opracowała kompletne założenia inwestycyjne oraz pełną dokumentację budowlano-wykonawczą wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i pozwolenia na budowę, a następnie w profesjonalny i szybki sposób zrealizowała całe zadanie inwestycyjne zakończone pozytywną Decyzją o pozwolenia na użytkowanie obiektu.

Bieżące użytkowanie hali nie budzi żadnych zastrzeżeń stąd firmę Amwin możemy polecic jako Wykonawcę obiektów usługowych i handlowych wraz z zapleczem biurowym."

Krzysztof Zakrzewski - właściciel, Zakład Obróbki Aluminium ZOBAL, powiedział:

„Współpraca z firmą Amwin na każdym etapie prowadzonej realizacji cechowała się wysokim zaangażowaniem, pełnym profesjonalizmem zespołu, od procesu projektowania i uzyskania pozwolenia na budowę, aż do zakończenia robót.

Jako użytkownik hali, wyrażamy zadowolenie z wysokiej jakości usług oferowanych przez firmę Amwin, którą możemy polecić jako Projektanta i wykonawcę obiektów przemysłowych i  magazynowych.”

Piotr Janiak – Dyrektor Generalny, Metgalex Janiak Sp.j. powiedział:

"Potwierdzamy profesjonalizm firmy Amwin jako Generalnego Wykonawcy hal stalowych i żelbetowych. Prace wykonane prze firmę Amwin pod kierownictwem Pana Adama Marciniaka charakteryzują się wysoką jakością i estetyką, bardzo dobrą ogranizacją prac, co w efekcie umożliwiło terminowe wykonanie wszelkich robót, niezawodność oraz osiągnięcie zamierzonego celu."

Jolanta Urbańska- członek Zarządu, Kas-BOKS Sp. z o.o., powiedziała:

"Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z firmą Amwin Sp. z o.o. Sp.k., co pozwala nam z pełnym przekonaniem i dużą satysfakcją udzielić rekomendacji tej firmie, jako wiarygodnej, zaufanej, solidnej, fachowej i godnej polecenia innym Inwestorom.”

Renata Flanc - Właściciel, Artwet powiedziała:

"Z uznaniem potwierdzamy jakość wykonanych robót przez firmę Amwin z uwagi na wysoką estetykę wykonania. Dodatkowym atutem była terminowość i niezawodność firmy, która pozwoliła wybudować nasz obiekt zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Jako użytkownicy hali, wyrażamy zadowolenie z wysokiej jakości usług oferowanych przez Amwin i dlatego z pełną odpowiedzialnością polecamy ją jako wykonawcę obiektów przemysłowych. "

Anna Kulik - Pełnomocnik Zarządu, Wa Plast Sp. z o.o. powiedziała:

" Potwierdzamy profesjonalizm firmy Amwin jako generalnego wykonawcy hal stalowych i żelbetowych. Prace wykonane przez firmę Amwin pod kierownictwem Pana Tomasza Leśniczaka charakteryzują się wysoką jakością i estetyką, bardzo dobrą organizacją prac, co w efekcie umożliwiło terminowe wykonanie wszelkich robót, niezawodność oraz osiągnięcie zamierzonego celu. "

Marek Wiktorski ,WIZET-TRANSPORT powiedział:

" Należy podkreślić, że przedmiotowa inwestycja została zrealizowana w bardzo krótkim czasie, przy bardzo niesprzyjających warunkach zimowych, ze szczególną dbałością o wykończenie detali. (...) Rekomendujemy przyszłym Inwestorom firmę Amwin Sp. z o.o., jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera w trudnych inwestycjach. "

Wojciech Karwan - Dyrektor Realizacji Kontraktów, Atlas Ward Polska Sp. z o.o

Maciej Magdański - Koordynator Projektu, Ruukki Construction Polska Sp. z o.o. powiedział:

"Duże doświadczenie montażystów w wykonywaniu tego typu prac, oraz bogate wyposażenie w osprzęt pozwoliły na zmontowanie hali w 5 dni roboczych. W imieniu użytkownika obiektu mogę polecić Amwin Sp. z o.o. jako solidnego, wiarygodnego i sprawdzonego wykonawcę kompleksowych robót budowlanych."

Zbigniew Bednarz -Prezes zarządu, "Beso" Sp. z o.o powiedział:

"Z całą odpowiedzialnością należy powiedzieć, że pracownicy firmy Amwin to wykwalifikowani monterzy o ogromnym doświadczeniu w zakresie budowania hal stalowych, wyposażeni w nowoczesny sprzęt do montażu samej konstrukcji jak i elewacji. Charakteryzuje ich staranność, estetyka i ciągła gotowość do nowych wyzwań w zakresie budownictwa. Pragnę polecić firmę Amwin Sp.z o.o. jako solidnego, wiarygodnego i sprawdzonego wykonawcę kompleksowych robót budowlanych."

Bartosz Komodziński - Koordynator Projektu, Ruukki Construction Polska Sp. z o.o. powiedział:

"Należy zaznaczyć, iż firma Amwin jako jedyna przeszła bez żadnych zarzutów kontrolę PIP na terenie budowy. Wszyscy pracujący przy montażu pracownicy posiadali aktualne badania lekarskie i szkolenia BHP, rusztowania z których odbywał się montaż posiadały poprawne protokoły odbiorów...
W imieniu użytkownika obiektu mogę polecić Amwin Sp. z o.o. jako solidnego, wiarygodnego i sprawdzonego wykonawcę kompleksowych robót budowlanych"

Robert Grygiel - Project Manager, Lindab Butler Building Systems powiedział:

"Niniejszym zaświadczamy, że firma Amwin prowadzona przez p. Marka Wintera od kilku lat wykonuje budynki w systemie Lindab. Dotychczasowa długoletnia współpraca pozwala polecać nam firmę Amwin jako niezawodnego partnera w zakresie montażu naszych budynków."

Stanisław Tomaszewski, Zakład Przetwórstwa Mięsnego Września powiedział:

"Z dużym uznaniem potwierdzamy jakość usług oferowanych przez firmę Amwin. Prace wykonane przez Amwin pod kierownictwem Pana Marka Wintera charakteryzują się wysoką jakością i estetyką, a terminowość i niezawodność firmy pozwoliła wybudować nasz obiekt zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Jako użytkownicy w/w zakładu, wyrażamy nasze uznanie i zadowolenie z wysokiej jakości usług oferowanych przez AMWIN. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę AMWIN jako wykonawcę tego typu obiektów."

zapytanie ofertowe

Czy zastanawiasz się nad wyceną, wizualną 3D lub projektem Twojej inwestycji?

Start Firma Oferta Referencje Mapa Realizacji Kontakt