Aktualności

Nowe zdjęcie

15.11.2017

DIAMENTOWY AMWIN NAWET JESIENIĄ


7 listopada w Klubie Polskiej Rady Biznesu w Warszawie odbyło się I Jesienne Spotkanie Diamentów Forbesa. Amwin, który laureatem Diamentów jest od 2010 r., reprezentował Michał Kocoń, wiceprezes zarządu firmy. Zaproszeni goście mieli okazję wziąć udział w merytorycznej dyskusji na temat nadchodzącej IV Rewolucji Przemysłowej i jej wpływie na funkcjonowanie firm, a w kuluarach porozmawiać o sprawach biznesowych. Doskonałą scenerią do wymiany myśli były wnętrza Pałacu Sobańskich. Słowem: Diamenty Diamentów, czyli spotkanie liderów w temacie nowych technologii.

 

Obrady poprowadzili: Paweł Zielewski, redaktor naczelny Forbes Polska i Roman Młodkowski, dyrektor programowy Forbes Polska.

- Co roku Forbes spotyka się ze wszystkimi laureatami. Od dwóch lat dorzucamy wątki merytoryczne – mówi R. Młodkowski. – Jeśli spotyka się wielu mądrych przedsiębiorców, najlepszych, bo takich wyróżniamy i nagradzamy, to warto porozmawiać o czymś więcej, niż tylko same nagrody. Przedsiębiorcy zaproponowali, abyśmy stworzyli wspólną platformę spotkań. Postanowiliśmy spróbować. Stąd to I Jesienne Spotkanie Diamentów Forbesa. Czym innym jest ogólna dyskusja, a czym innym jest próba zrozumienia, jaka jest mechanika tych trendów i w jaki sposób te mechanizmy mogą zmienić funkcjonowanie trybów, które napędzają nasze firmy.

Podczas „Diamentów Diamentów” przedstawiciele biznesu wymieniają się spostrzeżeniami na temat stojących przed nimi wyzwań, jak nie stracić tempa w wyścigu technologicznym. Wniosek z dyskusji był jednogłośny: niezależnie, w jakiej branży się działa, to właśnie efektywność, optymalizacja kosztów i czasu pracy to cel nadrzędny. Niezbędne jest, by cały czas się rozwijać, niekoniecznie tylko w swojej branży.

Finałową częścią jesiennego spotkania był panel dyskusyjny „Przemysł 4.0 - krańcowa innowacja. Kto jest gotowy?”. Sformułowane podsumowanie nie pozostawia złudzeń: trzeba korzystać i inwestować w nowe technologie, patrzeć w przyszłość, przyglądać się konkurencji i ją wyprzedzać.

Źródło: Forbes

zapytanie ofertowe

Czy zastanawiasz się nad wyceną, wizualną 3D lub projektem Twojej inwestycji?

Start Firma Oferta Referencje Mapa Realizacji Kontakt